پياده سازي نظام پيشنهادها گامي به سوي استقرار مديريت دانش

پياده سازي نظام پيشنهادها گامي به سوي استقرار مديريت دانش

… دانلود …

پياده سازي نظام پيشنهادها گامي به سوي استقرار مديريت دانش دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پياده سازي نظام پيشنهادها گامي به سوي استقرار مديريت دانش کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي پياده سازي نظام پيشنهادها گامي به سوي استقرار مديريت دانش،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پياده سازي نظام پيشنهادها گامي به سوي استقرار مديريت دانش :

سال انتشار : 1393

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي مديريت و مهندسي صنايع

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

مدیریت دانش، مدیریت سرمایه های پنهان سازمان است. با توجه به پویاییها و پیچیدگی های محیطی، سازمانی و شغلی در ابعاد گوناگون علمی، فرهنگی، ارتباطی، اقتصادی، اجتماعی در عصر کنونی، سازمان های بعد از عصر اطلاعات، دانشگرا شده اند و بدیهی است که سازمان های پیچیده جدید با توجه به ویژگی های مذکور، سخت نیازمند مدیریت دانش هستند. از طرفی نظام پیشنهادها یکی از زیر سیستم های مدیریت مشارکتی است که با کمک آن می توان از دانش و اندیشه ی کارکنان برای مساله یابی و حل مسائل و مشکلات سازمانی بهره جست. در این نظام کلیه کارکنان از عالی ترین رده سازمانی تا پایین ترین سطح آن می توانند تفکر و دانش خود را در قالب پیشنهادها، ایده ها، ابتکارات و نظرات، جهت رفع نارسایی های موجود در روند کاری و بهبود روش های انجام کار و افزایش کیفیت تولید و … ارائه دهند. این مقاله بر اساس یافته ها و تحقیقات انجام شده در زمینه پیاده سازی نظام پیشنهادها و همچنین طراحی نظام مستند سازی، بررسی و انتشار تجربیات مدیران، و با مطالعه یافته های محققان در زمینه مدیریت دانش تدوین شده است و هدف از آن بررسی تاثیر پیاده سازی نظام پیشنهادها بر فاکتورهای مدیریت دانش (فرهنگ سازمانی، فرآیندهای دانش و فناوری اطلاعات) می باشد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی پياده سازي نظام پيشنهادها گامي به سوي استقرار مديريت دانش وارد صفحه فروش فایل دانلودی پياده سازي نظام پيشنهادها گامي به سوي استقرار مديريت دانش شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

پياده سازي نظام پيشنهادها گامي به سوي استقرار مديريت دانش