سيستم کشت برنج – ماهي و برنج- اردک در شاليزار (نيازمندي ها ومزايا )

سيستم کشت برنج - ماهي و برنج- اردک در شاليزار (نيازمندي ها ومزايا )

… دانلود …

سيستم کشت برنج – ماهي و برنج- اردک در شاليزار (نيازمندي ها ومزايا ) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد سيستم کشت برنج – ماهي و برنج- اردک در شاليزار (نيازمندي ها ومزايا ) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي سيستم کشت برنج – ماهي و برنج- اردک در شاليزار (نيازمندي ها ومزايا )،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن سيستم کشت برنج – ماهي و برنج- اردک در شاليزار (نيازمندي ها ومزايا ) :

سال انتشار : 1393

نام کنفرانس یا همایش : شانزدهمين همايش ملي برنج کشور

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

سیستم کشت برنج همراه با پرورش ماهی و اردک درکشورهای چین ،ژاپن ،ویتنام، تایلند، فیلیپین و کره جنوبی رواج دارد. بهره وریاز شالیزار در کشت تلفیقی اردک، برنج و ماهی در مقایسه با کشت یک محصول برنج به طور چشم گیری افزایش می یابد. داشتن آب کافی،1500-1000 قطعه بچه ماهی 50-30 گرمی و رقم متحمل به ورس مثل خزر برای این سیستم کشت مناسب است. برای سیتم برنج واردک تعداد 300-250 قطعه جوجه اردک با سن 7 تا 10 روزه و رقم دیر رس و متحمل به ورس توصیه می شود. تغذیه بچه ماهی و جوجه اردک دراین سیستم بخاطر فراهمی غذای ماهی و اردک در شالیزار در مقایسه با روش مرسوم به یک دوم کاهش می یابد. استفاده اقتصادی و بهینه ودو منظوره ازشالیزار، دسترسی بیشتر روستاییان به پروتئین سالم و مفید، ایجاد درآمد جانبی برای خانوارهای روستایی، ایجاد اشتغال درسطحروستاها (بویژه برای زنان روستایی)، اقتصادیتر کردن هزینه برنجکاری و بالابردن توان اقتصادی روستاییان، کاهش آلوگی محیط زیست دراثرکاهش مصرف سموم وکودهای شیمیایی و مبارزه بیولوژیک باآفات وعلف های هرز مزرعه از جمله مزایا این سیستم می باشد. چنانچه ده درصداراضی شالیزاری در استان های گیلان و مازندران به این سیستم اختصاص یابد باعث افزایش درآمدقابل توجه برای کشاورزان برنجکار واقتصادشمال کشور خواهد شد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی سيستم کشت برنج – ماهي و برنج- اردک در شاليزار (نيازمندي ها ومزايا ) وارد صفحه فروش فایل دانلودی سيستم کشت برنج – ماهي و برنج- اردک در شاليزار (نيازمندي ها ومزايا ) شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

سيستم کشت برنج – ماهي و برنج- اردک در شاليزار (نيازمندي ها ومزايا )