شناسايي و تحليل چالشهاي آتي سازمانها و ارائه راهکارهايي جهت غلبه بر آنها (از منظر چارچوب معماري سازماني از کمن)

شناسايي و تحليل چالشهاي آتي سازمانها و ارائه راهکارهايي جهت غلبه بر آنها (از منظر چارچوب معماري سازماني از کمن)

… دانلود …

شناسايي و تحليل چالشهاي آتي سازمانها و ارائه راهکارهايي جهت غلبه بر آنها (از منظر چارچوب معماري سازماني از کمن) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد شناسايي و تحليل چالشهاي آتي سازمانها و ارائه راهکارهايي جهت غلبه بر آنها (از منظر چارچوب معماري سازماني از کمن) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي شناسايي و تحليل چالشهاي آتي سازمانها و ارائه راهکارهايي جهت غلبه بر آنها (از منظر چارچوب معماري سازماني از کمن)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن شناسايي و تحليل چالشهاي آتي سازمانها و ارائه راهکارهايي جهت غلبه بر آنها (از منظر چارچوب معماري سازماني از کمن) :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس بين المللي مديريت چالشها و راهکارها

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

در آینده ای نه چندان دور، سازمان ها با سطح فزایندهای از پیچیدگی روبرو خواهند شد. متخصصین معتقدند که فقط معماری سازمانی است که می تواند به سازمان ها کمک کند تا آنها را سازگار، منعطف و تعامل پذیر نگاهداشته و بتوانند راهکارهای مناسب جهت مدیریت این پیچیدگیها را اتخاذ و اعمال نمایند. سازمانهای بزرگ و پیچیده آتی، برای حصول اطمینان از موفقیت خود، ناگزیر از شناسایی و تحلیل چالش های آینده و یافتن راهکارهای آن با رویکردی آینده پژوهانه هستند. ناهمگونی نیروی کار از یک طرف و مجازی و بدون مرز شدن سازمانها از طرف دیگر، ایفای موثر نقش در ارتباط با مسئولیت اجتماعی سازمان، پیچیدگیهای مدیریت مشتریان، شرکاء و رقبای بدون مرز و تغییرات غیر قابل پیش بینی از جمله مسائل آینده سازمانها می باشد. چارچوب معماری زاکمن، با چشم انداز کلان به سازمان، قالب مناسبی است که برای بررسی چالش ها مورد استفاده قرار گرفته است. این پژوهش توصیفی پس از طبقه بندی چالش های بزرگ، مدلی را به عنوان راهکار شامل دو بخش مفهومی (نظریه های غلبه بر پیچیدگی و عدم اطمینان) و ابزاری (زبان مدلسازی ترکیبی) ارائه نموده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل شناسايي و تحليل چالشهاي آتي سازمانها و ارائه راهکارهايي جهت غلبه بر آنها (از منظر چارچوب معماري سازماني از کمن) روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

شناسايي و تحليل چالشهاي آتي سازمانها و ارائه راهکارهايي جهت غلبه بر آنها (از منظر چارچوب معماري سازماني از کمن)