بررسي رابطه بين نگرش جوانان به طلاق و مولفه هاي محيط خانواده

بررسي رابطه بين نگرش جوانان به طلاق و مولفه هاي محيط خانواده

… دانلود …

بررسي رابطه بين نگرش جوانان به طلاق و مولفه هاي محيط خانواده دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي رابطه بين نگرش جوانان به طلاق و مولفه هاي محيط خانواده کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي رابطه بين نگرش جوانان به طلاق و مولفه هاي محيط خانواده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي رابطه بين نگرش جوانان به طلاق و مولفه هاي محيط خانواده :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي روانشناسي و علوم اجتماعي

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

هدف این تحقیق و بررسی رابطی نگرش جوانان نسبت به طلاق و مؤلفه های محیط خانواده معطوف است و از این طریق بتوانیم تبین مطلوبی است برای نگرش جوانان نسبت به طلاق ارائه دهیم. شرکت کنندگان این تحقیق 200 نفر از دانشجویان مجرد دانشگاه علامه طباطبایی تهران بودند که با روش نمونه گیری خوشه ای انتخاب گردیدند. پرسش نامه های مورد استفاده شامل 1.محیط خانواده موس و موس و 2. نگرش سنج محقق ساخته طلاق شده است. به منظور تجزیه و تحلیل داده ها از روش همبستگی اسپیرمن براون و همبستگی پیرسون استفاده شده است. نتایج نشان می دهد بین طلاق و مولفه رشد شخصی رابطه معناداری وجود دارد و بین نگرش به طلاق و مؤلفه های ارتباطی و حفظ سیستم در خانواده رابطه معناداری وجود ندارد. نتایج این پژوهش نشان داد که مؤلفه رشد شخصی و مؤلفه ارتباطی تأثیر زیادی بر نگرش به طلاق دارد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل بررسي رابطه بين نگرش جوانان به طلاق و مولفه هاي محيط خانواده روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

بررسي رابطه بين نگرش جوانان به طلاق و مولفه هاي محيط خانواده