بررسي آستانه حرکت رسوبات يکنواخت و غيريکنواخت غير چسبنده درمجاري روباز

بررسي آستانه حرکت رسوبات يکنواخت و غيريکنواخت غير چسبنده درمجاري روباز

… دانلود …

بررسي آستانه حرکت رسوبات يکنواخت و غيريکنواخت غير چسبنده درمجاري روباز دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي آستانه حرکت رسوبات يکنواخت و غيريکنواخت غير چسبنده درمجاري روباز کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي آستانه حرکت رسوبات يکنواخت و غيريکنواخت غير چسبنده درمجاري روباز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي آستانه حرکت رسوبات يکنواخت و غيريکنواخت غير چسبنده درمجاري روباز :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنگره بين المللي عمران، معماري و توسعه شهري

تعداد صفحات : 9

چکیده مقاله:

نشست رسوب و تجمع آن در مجاری انتقال آب باعث کاهش آبدهی مجرا و خارج کردن آن از حالت کارکرد بهینه خودمی گردد بنابراین حرکت دانه های رسوبی اهمیت فراوانی دارد. ازجمله روش های به حرکت درآوردن رسوبات سرعتجریان است که سازه باید طوری طراحی گردد که سرعت جریان در آن بیشتر از سرعت آستانه حرکت رسوبات باشد. در این تحقیق برای یک کانال آزمایشگاهی با مقطع مستطیلی سه دبی مختلف برای چهار نوع ذرات رسوب غیر چسبنده ی مختلف با دانه بندی متوسط قطر ذره ی 1و3و5 میلی متر و یک حالت هم ترکیب سه ذره ی قبلی مورد آزمایش قرار گرفت به طوری که برای هر دبی شیب کانال افزایش پیدا می کرد تا جایی که ذرات شروع به حرکت می کردند. در این مطالعه برای تحلیل داده ها از روش آنالیز ابعادی استفاده گردید که نشان داد پایداری ذره با افزایش شیب و زبری نسبیکاهش می یابد و تأثیر دبی بر پارامتر پایداری ذره خیلی محسوس نیست و درنهایت در این مطالعه دو گراف استخراج شد که می تواند برای تعیین سرعت آستان حرکت در کانال های مستطیلی برای شیب های مختلف و زبری نسبی های مختلف استفاده کرد.

اینک شما با جستجوی بررسي آستانه حرکت رسوبات يکنواخت و غيريکنواخت غير چسبنده درمجاري روباز وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي آستانه حرکت رسوبات يکنواخت و غيريکنواخت غير چسبنده درمجاري روباز شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي آستانه حرکت رسوبات يکنواخت و غيريکنواخت غير چسبنده درمجاري روباز