رابطه بين سبک رهبري تحول آفرين با رضايت شغلي و خلاقيت کارکنان

رابطه بين سبک رهبري تحول آفرين با رضايت شغلي و خلاقيت کارکنان

… دانلود …

رابطه بين سبک رهبري تحول آفرين با رضايت شغلي و خلاقيت کارکنان دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد رابطه بين سبک رهبري تحول آفرين با رضايت شغلي و خلاقيت کارکنان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي رابطه بين سبک رهبري تحول آفرين با رضايت شغلي و خلاقيت کارکنان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن رابطه بين سبک رهبري تحول آفرين با رضايت شغلي و خلاقيت کارکنان :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش علمي پژوهشي يافته هاي نوين علوم مديريت، کارآفريني و آموزش ايران

تعداد صفحات : 6

چکیده مقاله:

هدف از پژوهش، توصیف رابطه بين سبک رهبري تحول آفرين با رضايت شغلي و خلاقيت کارکنان بیمارستان بود. اینپژوهش از نظر روش، توصیفی و از نوع همبستگی بوده است، بدین منظور 200 نفر از کارکنان بیمارستان های شیراز بهشیوه ی تصادفی ساده انتخاب شدند. اطلاعات مورد نیاز با استفاده از سه پرسشنامه سبک رهبری، رضایت شغلی وخلاقیت جمع آوری شد. که پایایی آنها مورد تایید این پژوهش می باشد. دادهای جمع آوری شده از طریق آزمونهمبستگی پیرسون و رگرسیون چندگانه مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. نتایج نشان داد که بین سبک رهبری تحولآفرین با رضایت شغلی رابطه مستقیم و معنادار و بین سبک رهبری تحول آفرین با خلاقیت رابطه مستقیم و معناداروجود دارد. نتایج پیش بینی ها حاکی از قدرت پیش بینی سبک رهبری تحول آفرین برای متغیرهای رضایت شغلی وخلاقیت بود. با توجه به این مباحث می توان گفت که هر سازمان نیازمند یک سبک رهبری خاص است و بی شککارکنان می دانند که موفقیت آنان به سازمان قدرت بهروری بیشتر می دهد تا با داشتن رضایت شغلی زمینه ساز افزایشاثر بخشی و کارایی و بروز خلاقیت در جهت اهداف سازمان به طریقی که مورد قبول جامعه باشد هستند.

پژوهشگر گرامی فایل کامل رابطه بين سبک رهبري تحول آفرين با رضايت شغلي و خلاقيت کارکنان با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل رابطه بين سبک رهبري تحول آفرين با رضايت شغلي و خلاقيت کارکنان دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.