ارائه يک الگوريتم جديد تخصيص کانال در شبکه هاي مش بي سيم حسگر چندراديويي چند کاناله

ارائه يک الگوريتم جديد تخصيص کانال در شبکه هاي مش بي سيم حسگر چندراديويي چند کاناله

… دانلود …

ارائه يک الگوريتم جديد تخصيص کانال در شبکه هاي مش بي سيم حسگر چندراديويي چند کاناله دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد ارائه يک الگوريتم جديد تخصيص کانال در شبکه هاي مش بي سيم حسگر چندراديويي چند کاناله کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي ارائه يک الگوريتم جديد تخصيص کانال در شبکه هاي مش بي سيم حسگر چندراديويي چند کاناله،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن ارائه يک الگوريتم جديد تخصيص کانال در شبکه هاي مش بي سيم حسگر چندراديويي چند کاناله :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومين کنفرانس بين المللي پژوهشهاي کاربردي در مهندسي کامپيوتر و فن آوري اطلاعات

تعداد صفحات : 17

چکیده مقاله:

شبکه های مش شبکه هایی با ارتباط قوی هستند یعنی از هر گره دیگر چندین مسیر وجود دارد از این رو هر مسیر را میتوان به چند کانال مختلف تقسیم کرد استفاده از چند کانال برای ارسال بسته ها می توانند توان ارسال بسته ها را افزایش دهد چرا که بسته ها را از کانالهای متفاوت ارسال می کند ولی انتخاب کانال مناسب یکی از مشکلات این نوع شبکه هاست که یکی ازمسائل NP-Hard هم به شمار می رود. در حالی که در این روش برای حل این مشکل برای تخصیص کانال از خوشه بندی استفاده کردیم به این صورت که گره ها به خوشه هایی دسته بندی می شوند و گره های عضو هر خوشه بسته را برای سرخوشه خودارسال می کنند و سرخوشه بسته ها را برای مرکز ارسال می کند. این عمل موجب کاهش تصادم بسته ها و کاهش درصد بسته های از دست رفته می شود که این دست اوردها بااستفاده از شبیه سازی انجام شده و نتایج آن اثبات می شود.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل ارائه يک الگوريتم جديد تخصيص کانال در شبکه هاي مش بي سيم حسگر چندراديويي چند کاناله روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

ارائه يک الگوريتم جديد تخصيص کانال در شبکه هاي مش بي سيم حسگر چندراديويي چند کاناله