بررسي نقش صنايع دستي در توسعه گردشگري شهرستان مريوان

بررسي نقش صنايع دستي در توسعه گردشگري شهرستان مريوان

… دانلود …

بررسي نقش صنايع دستي در توسعه گردشگري شهرستان مريوان دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي نقش صنايع دستي در توسعه گردشگري شهرستان مريوان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي نقش صنايع دستي در توسعه گردشگري شهرستان مريوان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي نقش صنايع دستي در توسعه گردشگري شهرستان مريوان :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنگره بين المللي زمين، فضا و انرژي پاک

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

گردشگری نقش موثری در توسعه ملی دارد و یکی از منابع درآمدی کشورها محسوب می شود . در کنار آنصنایع دستی می تواند درتوسعه توریسم و مبادلات فرهنگی مؤثر باشد. گردشگری که نقش مؤثری درتوسعه ملی و تنوع بخشی به اقتصاد ملی و منطقه ای دارد، صنایع دستی نیز می تواند مکمل بعضی از جاذبههای تاریخی و گردشگری باشد. صنایع دستی ،همواره به عنوان یکی از انگیزه های سفر وجاذبه های جالببرای گردشگران مطرح بوده است،خصوصا صنایع دستی کشورهایی نظیر ایران که دارای تاریخی کهن،فرهنگ وهنری متعالی وتمدن های باستانی ارزنده می باشد،حامل بسیاری از ارزش های فرهنگی،هنری،تاریخی واعتقادی است وعلاوه بر جنبه های یادگاری وماندگاری خاطرات ،یکی از راه های تعامل فرهنگیوشناسایی مردم یک کشور به سایر ممالک است.پژوهش حاضر به بررسی نقش صنایع دستی در توسعهگردشگری شهرستان مریوان می پردازد.روش تحقیق در این مقاله توصیفی-تحلیلی وروش گردآوریاطلاعات کتابخانه ای ومیدانی می باشد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل بررسي نقش صنايع دستي در توسعه گردشگري شهرستان مريوان با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل بررسي نقش صنايع دستي در توسعه گردشگري شهرستان مريوان دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.