تاثير فرارهاي مالياتي بر ريسک شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

تاثير فرارهاي مالياتي بر ريسک شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

… دانلود …

تاثير فرارهاي مالياتي بر ريسک شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تاثير فرارهاي مالياتي بر ريسک شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تاثير فرارهاي مالياتي بر ريسک شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تاثير فرارهاي مالياتي بر ريسک شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملي آينده پژوهي،علوم انساني و توسعه

تعداد صفحات : 10

چکیده مقاله:

هدف از انجام این مقاله، بررسی تاثیر فرار مالیاتی شرکت ها بر هزینه سرمایه ای صاحبان سهام و دوره زمانی پژوهش سال های 1385 تا 1392 می باشد. این پژوهش به لحاظ هدف یک تحقیق کاربردی و از نوع همبستگی بوده است. متغیرهزینه سرمایه سهام عادی به عنوان متغیر وابسته متغیر های جریان نقدی عملیاتی تغییرات جریان نقدی عملیاتی فرصت رشد اتی، اهرم مالی، اندازه شرکت، تغییرات فروش، بازده سهام، تغییرات بازده سهام و سو آوری به عنوان متغیرهای کنترلی و ریسک مالیاتی ناشی از فرار مالیاتی به عنوان متغیرهای مستقل تحقیق مورد استفاده قرار گرفتند. روش مورد استفاده برای بررسی موضوع روش داده های ترکیبی اثرات ثابت بود. نتایج حاکی از تاثیر فرار مالیاتی بر هزینه سرمایه شرکت ها می باشد. به عبارت دیگر با توجه به منفی بودن ضریب متغیر مستقل فرار مالیاتی، این متغیر رابطه معکوس، منفی و معناداری با هزینه سرمایه سهام عادی دارد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی تاثير فرارهاي مالياتي بر ريسک شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران وارد صفحه فروش فایل دانلودی تاثير فرارهاي مالياتي بر ريسک شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تاثير فرارهاي مالياتي بر ريسک شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران