تعيين فرکانس طبيعي سازه با استفاده از روش برگزينش قله

تعيين فرکانس طبيعي سازه با استفاده از روش برگزينش قله

… دانلود …

تعيين فرکانس طبيعي سازه با استفاده از روش برگزينش قله دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد تعيين فرکانس طبيعي سازه با استفاده از روش برگزينش قله کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي تعيين فرکانس طبيعي سازه با استفاده از روش برگزينش قله،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن تعيين فرکانس طبيعي سازه با استفاده از روش برگزينش قله :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس ملي مصالح و سازه هاي نوين در مهندسي عمران

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

تعیین مشخصات اصلی یک سازه نظیر فرکانس های طبیعی، شکل های مودی و نسبت های میرایی؛ در راستای تعیین پاسخسازه ها در برابر بارگذاری های مختلف نقش بسزایی دارند. یافتن چنین مشخصاتی که به نام پارامترهای مودال نیز شناختهمی شوند؛ هدف و نتیجه ی شناسایی سازهای یا آنالیز مودال است. در دست داشتن پارامترهای مودال، نه تنها میتواند مدلینزدیک به واقعیت از سازه در اختیار مهندسین قرار دهد؛ بلکه در پیش بینی رفتار دینامیکی و شناسایی آسیب در سازه ها نیزنقش بسیار اساسی دارد. از آنجا که در بسیاری از سازه های موجود، نیروهای وارده یا همان ورودی ها؛ نظیر باد، زلزله، ترددخودرو، امواج دریا و … دارای مقدار و محل اثر مشخصی نمی باشند؛ بمنظور شناسایی پارامترهای مودال، مهندسین ناگزیر بهاستفاده ی از روش های خروجی تنها و یا همان آنالیز مودال عملیاتی خواهند بود. هدف از نگارش این مقاله، بیان اهمیت آنالیزمودال عملیاتی و شرح مزیت آن نسبت به آنالیز مودال کلاسیک بوده است. همچنین به مثالی عددی، از یافتن فرکانس طبیعییک تیر با استفادهی از آنالیز مودال عملیاتی اشاره خواهد شد تا نشان داده شود که بدون آگاهی دقیق از نیروهای ورودی؛ وتنها با استفاده ی از خروجی ها، می توان سیستم های سازه ای را شناسایی نمود.

اینک شما با جستجوی تعيين فرکانس طبيعي سازه با استفاده از روش برگزينش قله وارد صفحه فروش فایل دانلودی تعيين فرکانس طبيعي سازه با استفاده از روش برگزينش قله شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

تعيين فرکانس طبيعي سازه با استفاده از روش برگزينش قله