رابطه کمال گرايي با انگيزش تحصيلي در دانش آموزان دختر مدارس خاص

رابطه کمال گرايي با انگيزش تحصيلي در دانش آموزان دختر مدارس خاص

… دانلود …

رابطه کمال گرايي با انگيزش تحصيلي در دانش آموزان دختر مدارس خاص دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد رابطه کمال گرايي با انگيزش تحصيلي در دانش آموزان دختر مدارس خاص کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي رابطه کمال گرايي با انگيزش تحصيلي در دانش آموزان دختر مدارس خاص،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن رابطه کمال گرايي با انگيزش تحصيلي در دانش آموزان دختر مدارس خاص :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : همايش بين المللي روانشناسي و فرهنگ زندگي

تعداد صفحات : 11

چکیده مقاله:

پژوهش حاضر به روش همبستگی و با هدف تعیین رابطه بین کمال گرایی با انگیزش تحصیلی در دانش آموزان دختر مدارس خاص انجام شد. جامعه آماری این پژوهش کلیه دانش آموزان دختر مدارس خاص مقطع متوسطه دوره اول آموزش و پرورش شهرستان سنندج در سال تحصیلی 93-92 بودند.گروه نمونه این پژوهش 120 دانش آموز سرآمد از ناحیه 2 آموزشی سنندج بودند که به شیوه نمونه گیری خوشه ای تصادفی انتخاب شدند. ابزارهای پژوهش شامل پرسشنامه کمال گرایی مثبت و منفی (PANPS ) و پرسشنامه انگیزش تحصیلی دانش آموزان (AMS ) بودند. یافته ها نشان داد که که بین کما ل گرایی بهنجار و تمام مقیاس های انگیزش درونی رابطه همبستگی مثبت وجود دارد و بیشترین همبستگی مربوط به انگیزش درونی تجربه محرک است . بین کمال گرایی بهنجار و تمام مقیاس های انگیزش بیرونی رابطه مثبت وجود دارد و بیشترین همبستگی مربوط به تنظیم همانند سازی شده است. بین کما ل گرایی نوروتیک و تمام مقیاس های انگیزش درونی رابطه همبستگی منفی وجود دارد و بیشترین همبستگی مربوط به انگیزش درونی تجربه محرک است همچنین بین کمال گرایی منفی و تمام مقیاس های انگیزش بیرونی رابطه مثبت وجود دارد و بیشترین همبستگی مربوط به کمال گرایی منفی و تنظیم بیرونی می باشد.

اینک شما با جستجوی عبارت رابطه کمال گرايي با انگيزش تحصيلي در دانش آموزان دختر مدارس خاص وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
رابطه کمال گرايي با انگيزش تحصيلي در دانش آموزان دختر مدارس خاص