اولين کنفراس بين المللي مديريت، اقتصاد، حسابداري و علوم تربيتي جايگاه تربيت ديني در نظام آموزشي کشور

اولين کنفراس بين المللي مديريت، اقتصاد، حسابداري و علوم تربيتي جايگاه تربيت ديني در نظام آموزشي کشور

… دانلود …

اولين کنفراس بين المللي مديريت، اقتصاد، حسابداري و علوم تربيتي جايگاه تربيت ديني در نظام آموزشي کشور دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد اولين کنفراس بين المللي مديريت، اقتصاد، حسابداري و علوم تربيتي جايگاه تربيت ديني در نظام آموزشي کشور کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي اولين کنفراس بين المللي مديريت، اقتصاد، حسابداري و علوم تربيتي جايگاه تربيت ديني در نظام آموزشي کشور،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن اولين کنفراس بين المللي مديريت، اقتصاد، حسابداري و علوم تربيتي جايگاه تربيت ديني در نظام آموزشي کشور :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي مديريت، اقتصاد، حسابداري و علوم تربيتي

تعداد صفحات : 17

چکیده مقاله:

قرآن کریم مهم ترین منبع علوم آسمانی است . از آنجا که شناخت کامل همه جانبه ، که همه ی ابعاد وجودی انسان را مورد توجه قرار دهد ، برنامه ای الهی دارد ، با توجه به سخنان خدای متعال در ارتباط با راه و رسم زندگی کامیاب و تعالی روح و معنویت بشر، به آسانی می توان دریافت که گنجینه ای الهی است . توجه و دقت در این سرمایه ی بزرگ علم و معرفت انسان را به اوج تکامل در بعد علمی و عملی می رساندو راز و رمیز های سعادت دنیا و آخرت را می گشاید . حضرت محمد ( صلی الله و علیه و آل ) و امامان معصوم نیز بااستفده از آیات و روایات و علم الهی دستورات تعالیم اسلامی را به گونه ای برای مسلمانان تبیین کرده اند . این موضوع، با توجه به تمام جنبه های زندگی دنیا و تعالی روح در قرآن کریم، به خوبی بیان شده است و اما علوم دینی اسلامی، که دین رسمی کشور ایران است و دستورات جامع با توجه به شناخت همه جانبه ای که از انسان دارد ، چه جایگاهی در ساختار آموزشی کشور مسلمان نشین ایران دارد .

اینک شما با جستجوی عبارت اولين کنفراس بين المللي مديريت، اقتصاد، حسابداري و علوم تربيتي جايگاه تربيت ديني در نظام آموزشي کشور وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
اولين کنفراس بين المللي مديريت، اقتصاد، حسابداري و علوم تربيتي جايگاه تربيت ديني در نظام آموزشي کشور