پروتئين 3-3-14 : نقش ، ساختار و فعاليت پوياي آن در گياهان

پروتئين 3-3-14 : نقش ، ساختار و فعاليت پوياي آن در گياهان

… دانلود …

پروتئين 3-3-14 : نقش ، ساختار و فعاليت پوياي آن در گياهان دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پروتئين 3-3-14 : نقش ، ساختار و فعاليت پوياي آن در گياهان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي پروتئين 3-3-14 : نقش ، ساختار و فعاليت پوياي آن در گياهان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن پروتئين 3-3-14 : نقش ، ساختار و فعاليت پوياي آن در گياهان :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : سومين همايش سراسري کشاورزي و منابع طبيعي پايدار

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

پروتئین های 3-3-14 به عنوان خانواده حفاظت شده از پروتئین های تنظیمی در تمامی یوکاریوت ها شناخته شده است. این پروتئین های اسیدی اولین بار از سلول های مغز انسان استخراج شد. پروتئین هایی با ساختار دیمری که هر کدام از مونومرهای ان دارای ساختارهای مارپیچ آلفا هستند. پروتئین های 3-3-14 قادر به واکنش پروتئین-پروتئین با بیش از 200 پروتئین هدف می باشند که از جمله مهم ترین پروتئین هایی که با پروتئین 3-3-14 واکنش می دهند می توان به پروتئین های ساختاری، کینازها، فسفاتازها و گیرنده های غشایی اشاره کرد. تعداد ایزوفرم ها و ژن های رمز کننده پروتئین 3-3-14 در یوکاریوت ها متعدد است. پروتئین های 3-3-14 دارای نقش های مختلفی هستند از جمله انتقال سیگنال ، کنترل چرخه سلولی، مرگ برنامه ریزی شده سلول اشاره کرد. این مطالعه برای بررسی ساختار و ویژگی های پروتئین 3-3-14 و عملکرد های مهم ان در گیاهان انجام شده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل پروتئين 3-3-14 : نقش ، ساختار و فعاليت پوياي آن در گياهان روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

پروتئين 3-3-14 : نقش ، ساختار و فعاليت پوياي آن در گياهان