بررسي رابطه هوش سازماني و يادگيري سازماني در بين کارکنان شعب بانک تجارت شهرستانگرگان

بررسي رابطه هوش سازماني و يادگيري سازماني در بين کارکنان شعب بانک تجارت شهرستانگرگان

… دانلود …

بررسي رابطه هوش سازماني و يادگيري سازماني در بين کارکنان شعب بانک تجارت شهرستانگرگان دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي رابطه هوش سازماني و يادگيري سازماني در بين کارکنان شعب بانک تجارت شهرستانگرگان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي رابطه هوش سازماني و يادگيري سازماني در بين کارکنان شعب بانک تجارت شهرستانگرگان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي رابطه هوش سازماني و يادگيري سازماني در بين کارکنان شعب بانک تجارت شهرستانگرگان :

سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي جهت گيري هاي نوين در مديريت، اقتصاد و حسابداري

تعداد صفحات : 17

چکیده مقاله:

پژوهش حاضر با هدف بررسی رابطه هوش سازمانی و یادگیری سازمانی در بین کارکنان شعب بانک تجارت در شهرستان گرگان انجام شده است. حجم نمونه شامل 97 نفر از کارکنان است که با روش نمونه گیری تصادفی ساده، انتخاب شده اند و جهت جمع آوری داده ها از پرسشنامه استاندارد هوش سازمانی کارل آلبرشت ( 2002 )و یادگیری سازمانی دیان نیفه ( 2002 )استفاده شده است. نتایج پژوهش نشان داد که بین ابعاد هوش سازمانی (اتحاد وتوافق، چشم انداز استراتژیک، میل به تغییر، سرنوشت مشترک، روحیه، فشار عملکرد، کاربرد دانش) و یادگیری سازمانی رابطه مثبت و معناداری وجود دارد.

پژوهشگر گرامی فایل کامل بررسي رابطه هوش سازماني و يادگيري سازماني در بين کارکنان شعب بانک تجارت شهرستانگرگان با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل بررسي رابطه هوش سازماني و يادگيري سازماني در بين کارکنان شعب بانک تجارت شهرستانگرگان دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.