بررسي نيروهاي داخلي ناشي از زلزله در دال هاي تخت بتني با منظور کردن رفتار غشايي و پوسته اي ديافراگم ها

بررسي نيروهاي داخلي ناشي از زلزله در دال هاي تخت بتني با منظور کردن رفتار غشايي و پوسته اي ديافراگم ها

… دانلود …

بررسي نيروهاي داخلي ناشي از زلزله در دال هاي تخت بتني با منظور کردن رفتار غشايي و پوسته اي ديافراگم ها دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد بررسي نيروهاي داخلي ناشي از زلزله در دال هاي تخت بتني با منظور کردن رفتار غشايي و پوسته اي ديافراگم ها کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي بررسي نيروهاي داخلي ناشي از زلزله در دال هاي تخت بتني با منظور کردن رفتار غشايي و پوسته اي ديافراگم ها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن بررسي نيروهاي داخلي ناشي از زلزله در دال هاي تخت بتني با منظور کردن رفتار غشايي و پوسته اي ديافراگم ها :

سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس بين المللي پژوهش در علوم و مهندسي

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

دیافراگمها نقش اساسی را در انتقال نیروهای ثقلی و نیروهای جانبی ناشی از زلزله به اعضای باربر خطی سازه بر عهده دارند. بارهای مرده و زنده به شکل گستردهی سطحی بر روی کف ها یا همان دیافراگمها اعمال می شوند و توسط این اعضای صفحه ای به شکل بارهای گسترده ی خطی به تیرها منتقل می گردند. همچنین با توجه به جرم قابل توجه دیافراگم نسبت به اعضای دیگر سازه، نیروی زلزله توسط کف ها به دیگر المان ها منتقل میگردد. رفتار سازهای کف ها بسته به اینکه صلب باشند یا انعطاف پذیر تفاوتهای عمدهای دارد. بعضی دیافراگمها حول محور درون صفحه و بعضی دیگر حول محور برون صفحه از خود تغییر شکل نشان می دهند. آنچه که در ایجاد مدل نرم افزاری و بررسی رفتار دیافراگمها اهمیت ویژه ای دارد، اختصاص مشخصات سازهای صحیح به محورهای درون و بیرون صفحه ای دیافراگمها جهت نزدیک شدن به رفتار واقعی آنها است. در این تحقیق، با توجه به اضافه شدن قابلیتهای جدید در نرم افزار 2.2 ,15 E TABS مدل دیافراگم یک قاب سه بعدی بتن آرمه در هشت حالت مورد تحلیل قرار گرفته تا قابلیتهای این نرم افزار در طراحی سازههای بتن آرمه ارزیابی گردد. حالتهای مختلف دیافراگم مورد نظر عبارتند از اختصاصی المان غشایی، صفحه ای و پوسته ای بدون تیر لبه ای و با تیر لبه ای. نتایج به دست آمده از تحلیل ها نشان میدهند که نزدیکترین مدل نرم افزاری به رفتار واقعی سازه مدل Shell بوده و با استفاده از تیر لبه ای در اطراف دالی، لنگر خمشی دیافراگم افزایش پیدا می کند.

اینک شما با جستجوی بررسي نيروهاي داخلي ناشي از زلزله در دال هاي تخت بتني با منظور کردن رفتار غشايي و پوسته اي ديافراگم ها وارد صفحه فروش فایل دانلودی بررسي نيروهاي داخلي ناشي از زلزله در دال هاي تخت بتني با منظور کردن رفتار غشايي و پوسته اي ديافراگم ها شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

بررسي نيروهاي داخلي ناشي از زلزله در دال هاي تخت بتني با منظور کردن رفتار غشايي و پوسته اي ديافراگم ها