مقاله بررسي اثر افزودن نانو خاک رس بر روي ساختار و خواص مکانيکي ترموپلاستيک الاستومر NBR/PP

 مقاله بررسي اثر افزودن نانو خاک رس بر روي ساختار و خواص مکانيکي ترموپلاستيک الاستومر NBR/PP

… دانلود …

مقاله بررسي اثر افزودن نانو خاک رس بر روي ساختار و خواص مکانيکي ترموپلاستيک الاستومر NBR/PP دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي اثر افزودن نانو خاک رس بر روي ساختار و خواص مکانيکي ترموپلاستيک الاستومر NBR/PP کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي اثر افزودن نانو خاک رس بر روي ساختار و خواص مکانيکي ترموپلاستيک الاستومر NBR/PP،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي اثر افزودن نانو خاک رس بر روي ساختار و خواص مکانيکي ترموپلاستيک الاستومر NBR/PP :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین همایش ملی تکنولوژی های نوین در شیمی و پتروشیمی
تعداد صفحات: 6
نویسنده(ها):
میثم سعادتی جعفرآباد – دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، ایران
ایمان فرح بخش – دأانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان ، ایران

چکیده:
در این مقاله ، هدف ما بررسی بهبود ویژگی های ترموپلاستیک الاستومر NBR/PP که کاربردهایی در جهت مقاومت در برابر روغن و کارایی در دماهای بالا را دارد، با استفاده از افزودن نانو خاک رس می باشد. از درصد وزنی های 2,3 و 5 درصد از نانوخاک رس، که با استفاده از یک مخلوط کن داخلی آزمایشگاهی پر شده، استفاده می کنیم. مشخصات ساختاری با استفاده از آنالیز پراشاشعه ایکس (XRD) صورت گرفت، نشان داد که شکل گیری ساختار ورقه ای شدن وابسته به درصد خاک رس استفاده شده در نمونه دارد. اثر ساختاری نانوکامپوزیتها روی خواص مکانیکی از جمله قدرت کشش ، کشش تا نقطه پارگی و سختی برای هر کدام از نمونه ها مورد بررسی قرار گرفت و نتایج حاصل، در این مقاله بحث شده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله بررسي اثر افزودن نانو خاک رس بر روي ساختار و خواص مکانيکي ترموپلاستيک الاستومر NBR/PP روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله بررسي اثر افزودن نانو خاک رس بر روي ساختار و خواص مکانيکي ترموپلاستيک الاستومر NBR/PP