مقاله ارزيابي نقش ورقهاي پليمري مسلح در طراحي و بهينهسازي سازههاي بتني

 مقاله ارزيابي نقش ورقهاي پليمري مسلح در طراحي و بهينهسازي سازههاي بتني

… دانلود …

مقاله ارزيابي نقش ورقهاي پليمري مسلح در طراحي و بهينهسازي سازههاي بتني دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ارزيابي نقش ورقهاي پليمري مسلح در طراحي و بهينهسازي سازههاي بتني کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ارزيابي نقش ورقهاي پليمري مسلح در طراحي و بهينهسازي سازههاي بتني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ارزيابي نقش ورقهاي پليمري مسلح در طراحي و بهينهسازي سازههاي بتني :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش ملی مهندسی عمران، معماری و مدیریت پایدار شهری
تعداد صفحات: 14
نویسنده(ها):
مهدی کماسی – استادیار گروه عمران دانشگاه آیت اله العظمی بروجردی
کاوه مقدسی کوهی – کارشناس ارشد مهندسی عمران- سازه
وحید سپهری – مدرس گروه عمران وساختمان دانشکده فنی وحرفهای پسران کردکوی امام علی(ع)

چکیده:
طیف وسیعی از سازهها هستند که ضوابط مربوط به آیین نامه زلزله را تامین نمیکنند و یا بر اساس آییننامههای قدیمی ساخته شدهاند استفاده از ورقهای پلیمری مسلح شدهFRP)در چنین سازه هایی به منظر تقویت و بهسازی لرزه ای آنها است همچنین زمانی که تغییر کاربری یک ساختمان سبب ایجاد ضعف در بعضی از اجزای آن میشود میتوان از ورقهای اف آر پی به منظور افزایش بارهای زنده، افزایش بارهای ترافیکی و نیز لزوم قرار گیری ماشین آلات سنگین در قسمتی از ساختمان – های موجود که در طراحی اولیه سازه برای آنها پیش بینی خاصی نشده است بهره گرفت. در این مقاله نیز از ترکیب دال بت نیو ورقهای پلیمری استفاده شده است طوری که با چسباندن ورقهای پلیمری به کف دال بتنی سعی شده تا از ضخامت معین دال که در آیین نامه بتن ایران بیان شده کم شود که به این ترتیب با کاهش ضخامت دال از وزن بار مرده ناشی از بتن دال کاسته خواهد شد. بدین منظور مدل دال بتنی در نرم افزار آباکوسABAQUS)با ور قهای اف آر پی مدل سازی شده است که در الگوهای متفاوت و تعداد لایههای مختلف در نرم افزار مدل سازی می شود. در ابتدا هرکدام از دال ها با ضخامت تعیین شده از رابطه آیین نامه مورد تحلیل قرار گرفته و پس از آن با کاهش ضخامت دال و استفاده از لایه های اف آر پی به تحلیل و بررسی نتایج مربوط پرداخته می شود. در انتها مشاهده می گردد که استفاده از این ورقهای پلیمری مقدار قابل توجهی وزن دال بتنی یکطرفه را کاهش میدهد به طوری که ضخامت دال را به اندازه33/4%کاهش میدهد.

اینک شما با جستجوی مقاله ارزيابي نقش ورقهاي پليمري مسلح در طراحي و بهينهسازي سازههاي بتني وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله ارزيابي نقش ورقهاي پليمري مسلح در طراحي و بهينهسازي سازههاي بتني شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله ارزيابي نقش ورقهاي پليمري مسلح در طراحي و بهينهسازي سازههاي بتني