مقاله مطالعه تطبيقي استراژي هاي زنجيره ي تأمين ناب، چابک و نابچابک

 مقاله مطالعه تطبيقي استراژي هاي زنجيره ي تأمين ناب، چابک و نابچابک

… دانلود …

مقاله مطالعه تطبيقي استراژي هاي زنجيره ي تأمين ناب، چابک و نابچابک دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مطالعه تطبيقي استراژي هاي زنجيره ي تأمين ناب، چابک و نابچابک کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مطالعه تطبيقي استراژي هاي زنجيره ي تأمين ناب، چابک و نابچابک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مطالعه تطبيقي استراژي هاي زنجيره ي تأمين ناب، چابک و نابچابک :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس اقتصاد و مدیریت کاربردی با رویکرد ملی
تعداد صفحات: 14
نویسنده(ها):
حسنعلی آقاجانی – دانشیار گروه مدیریت صنعتی, دانشگاه مازندران
زین العابدین اکبرزاده – دانشجوی دکتری مدیریت تولید و عملیات, دانشگاه مازندران

چکیده:
تفکر ناب و تولید چابک به عنوان دو فلسفه نوین مدیریت زنجیره تامین مورد توجه قرار وسیعی گرفته اند.تفکر ناب مرتبط با مفاهیمی از جمله مدیریت کیفیت جامع و تولید به موقع بوده و تولید چابک با تولید انعطاف پذیر و مشتری مداری انبوه در ارتباط می باشد. طی سال های اخیر, فلسفه تجاری دیگری به نام نابچابک که ترکیبی از دو تفکر ناب و چابک است, به عنوان یکی از گزینه های انتخابی برای زنجیره تامین سازمان ها ظهور پیدا نموده , به طوری که هم مزایای ناب بودن (حذف انواع اتلاف) و هم انعطاف پذیری تولید چابک را در خود جای داده است. در مقاله حاضر ضمن مرور ادبیات موضوعی مربوط به استراتژی زنجیره ی تامین ناب,چابک و نابچاک پس از بررسی نتایج تحقیقات تجربی به استخراج شباهت ها و تفاوت های آنها پرداخته شد. شباهت های این سه استراتژی زنجیره تامین عبارت است از زنجیره تامین یکپارچه, تراکم زمان انتظار و کیفیت محصول.تفاوت های آنها شامل هدف, حذف ضایعات, برنامه ریزی تولید, اتحادها, بازار, محرک های مشتری می باشد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله مطالعه تطبيقي استراژي هاي زنجيره ي تأمين ناب، چابک و نابچابک روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله مطالعه تطبيقي استراژي هاي زنجيره ي تأمين ناب، چابک و نابچابک