مقاله طراحي منحني فرمان بهره برداري از مخزن سد با استفاده از منطق فازي

 مقاله طراحي منحني فرمان بهره برداري از مخزن سد با استفاده از منطق فازي

… دانلود …

مقاله طراحي منحني فرمان بهره برداري از مخزن سد با استفاده از منطق فازي دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله طراحي منحني فرمان بهره برداري از مخزن سد با استفاده از منطق فازي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله طراحي منحني فرمان بهره برداري از مخزن سد با استفاده از منطق فازي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله طراحي منحني فرمان بهره برداري از مخزن سد با استفاده از منطق فازي :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: کنفرانس ملی علوم مهندسی، ایده های نو (8)
تعداد صفحات: 4
نویسنده(ها):
مرضیه شبانی – دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه شهر کرد

چکیده:
برای بهره برداری از سیستم مخازن، بهره برداران معمولاً در عمل از منحنی های فرمان پیروی می کنند. منحنی فرمان بیانگر مقدار تخلیه مورد نظر از مخزن یا حجم مطلوب ذخیره مخزن در یک بازه زمانی مشخص از سال است. در تحقیق حاضر از منطق فازی برای مدل سازی منحنی فرمان استفاده شده است. در این مدل منحنی فرمان با یک برنامه ریزی غیر خطی و یک مدل سازی ساده تعریف شده است. بررسی مدل نشان داده که ترکیب یاد شده، محدودیت های مدل سازی در محیط های دیگر را نداشته و روند برنامه ریزی و مدیریت را نیز بسیار انعطاف پذیر نموده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله طراحي منحني فرمان بهره برداري از مخزن سد با استفاده از منطق فازي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله طراحي منحني فرمان بهره برداري از مخزن سد با استفاده از منطق فازي