مقاله کاربرد نرم افزارهاي گرافيکي در شبيه سازي داده هاي زيست محيطي

 مقاله کاربرد نرم افزارهاي گرافيکي در شبيه سازي داده هاي زيست محيطي

… دانلود …

مقاله کاربرد نرم افزارهاي گرافيکي در شبيه سازي داده هاي زيست محيطي دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله کاربرد نرم افزارهاي گرافيکي در شبيه سازي داده هاي زيست محيطي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله کاربرد نرم افزارهاي گرافيکي در شبيه سازي داده هاي زيست محيطي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله کاربرد نرم افزارهاي گرافيکي در شبيه سازي داده هاي زيست محيطي :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: کنفرانس ملی علوم مهندسی، ایده های نو (8)
تعداد صفحات: 5
نویسنده(ها):
محمد خدامرادی – عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد اهواز
دانیال سوری – کارشناس کامپیوتر – نرم افزار- موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان

چکیده:
همراه با رشد جمعیت و نوآوری های جدید، بشر همواره با حجم انبوهی از داده های متنوع روبرو بوده است. با ظهور تکنولوژی و نرم افزارهای گرافیکی قابلیت های متعددی در زمینه فهم بهتر و راحتتر داده ها و مقادیر علمی اندازه گیری شده از طریق نمایش بصری آنها به وجود آمد. در علم محیط زیست نیز تکنیک ها و نرم افزارهای گرافیکی متنوع و وسیعی جهت تجزیه و تحلیل مجموعه داده های حاصل از پژوهش های علمی وجود دارد. در این مقاله به معرفی موثرترین و رایج ترین نرم افزارهای گرافیکی در تصویر سازی داده های زیست محیطی پرداخته شده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله کاربرد نرم افزارهاي گرافيکي در شبيه سازي داده هاي زيست محيطي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله کاربرد نرم افزارهاي گرافيکي در شبيه سازي داده هاي زيست محيطي