مقاله حفاظت ريزشبکه با استفاده از زاويه فاز جريان

 مقاله حفاظت ريزشبکه با استفاده از زاويه فاز جريان

… دانلود …

مقاله حفاظت ريزشبکه با استفاده از زاويه فاز جريان دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله حفاظت ريزشبکه با استفاده از زاويه فاز جريان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله حفاظت ريزشبکه با استفاده از زاويه فاز جريان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله حفاظت ريزشبکه با استفاده از زاويه فاز جريان :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: بیست و نهمین کنفرانس بین المللی برق
تعداد صفحات: 7
نویسنده(ها):
امیر پرهام – دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تربیت مدرس تهران، ایران
علی یزدیان – دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تربیت مدرس تهران، ایران

چکیده:
بحث حفاظت ریز شبکه ها یکی از مباحث مهم و کلیدی در توسعه آنها به شمار می رود. با توجه به قابلیت ریزشبکه ها در بهره برداری به صورت متصل یا مستقل از شبکه سراسری، و تفاوت سطح اتصال کوتاه در این دو حالت، چالش اصلی حفاظت آنها تعیین مقدار مناسب برای آستانه تنظیمات رله هاست به نحوی که سسیتم حفاظت تحت تاثیر وضعیت اتصال ریزشبکه به شبکه سراسری قرار نگیرد. بنابراین توسعه راهکارهای حفاظتی که در آنها رله ها نیازی به تعریف آستانه مشخص نداشته باشند می تواند در پویایی و انعطاف پذیری ریزشبکه ها بیافزاید. با چنین رویکردی در این مقاله روش جدیدی مبتنیبر اندازه گیری زاویه فاز جریان عبوری از فیدر ارائه شده است که وابسته به دامنه جریان خطا نبوده و همچنین نیازی به تعریف آستانه تنظیم مشخصی برای رله ها ندارد و از این رو در هر دو حالت ریزشبکه متصل و مستقل از شبکه قادر است عملکرد مطلوب را داشته باشد . روش پیشنهادی با استفاده از نرم افزار EMTP بر روی یک ریزشبکه نمونه تست شده و نتایج بدست آمده موئید توانایی این روش در تشخیص خطا در ریزشبکه می باشد.

اینک شما با جستجوی مقاله حفاظت ريزشبکه با استفاده از زاويه فاز جريان وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله حفاظت ريزشبکه با استفاده از زاويه فاز جريان شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله حفاظت ريزشبکه با استفاده از زاويه فاز جريان