مقاله پيش بيني غلظت کل مواد محلول در رودخانه گرگر با استفاده از شبکه عصبي مصنوعي

 مقاله پيش بيني غلظت کل مواد محلول در رودخانه گرگر با استفاده از شبکه عصبي مصنوعي

… دانلود …

مقاله پيش بيني غلظت کل مواد محلول در رودخانه گرگر با استفاده از شبکه عصبي مصنوعي دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله پيش بيني غلظت کل مواد محلول در رودخانه گرگر با استفاده از شبکه عصبي مصنوعي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله پيش بيني غلظت کل مواد محلول در رودخانه گرگر با استفاده از شبکه عصبي مصنوعي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله پيش بيني غلظت کل مواد محلول در رودخانه گرگر با استفاده از شبکه عصبي مصنوعي :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: همایش ملی آب، انسان و زمین
تعداد صفحات: 8
نویسنده(ها):
ساناز شکری – دانشجو کارشناسی ارشد آبیاری و زهکشی، دانشگاه آزاد اسلامی شهید چمران اهواز

چکیده:
بررسی کیفیت و کمیت جریان در طول رودخانه به منظور ارزیابی تغییرات مکانی آن جهت استفاده مختلف از آن از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. با توجه به این که جریان عبوری از روخانه گرگر به عنوان یک منبع تامین آب در بخش های مختلف مصرف شامل شرب، صنعت و کشاورزی می باشد. آگاهی از تغییرات مکانی کیفیت و کمیت جریان در طول رودخانه موجب شناسایی جریان های جانبی موثر بر کیفیت و کمیت جریان گردیده تا براین اساس بتوان به مدیریت و کنترل کیفیت جریان اقدام نمود. نتایج عملکرد مدل شبکه عصبی MLP در پیش بینی غلظت مواد محلول نتایج قابل قبولی را برای هردو ایستگاه ارائه می دهد و با توجه به داده های موجود وغلظت پارامتر شبیه سازی شده، بین داده های شبیه سازی شده با داده های واقعی اختلاف چندانی مشاهده نمی شود.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله پيش بيني غلظت کل مواد محلول در رودخانه گرگر با استفاده از شبکه عصبي مصنوعي با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله پيش بيني غلظت کل مواد محلول در رودخانه گرگر با استفاده از شبکه عصبي مصنوعي دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.