مقاله بررسي نقش ساختار و الگوي روابط خانواده در گرايش به ارتکاب جرم در بين مددجويان زندان زاهدان

 مقاله بررسي نقش ساختار و الگوي روابط خانواده در گرايش به ارتکاب جرم در بين مددجويان زندان زاهدان

… دانلود …

مقاله بررسي نقش ساختار و الگوي روابط خانواده در گرايش به ارتکاب جرم در بين مددجويان زندان زاهدان دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي نقش ساختار و الگوي روابط خانواده در گرايش به ارتکاب جرم در بين مددجويان زندان زاهدان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي نقش ساختار و الگوي روابط خانواده در گرايش به ارتکاب جرم در بين مددجويان زندان زاهدان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي نقش ساختار و الگوي روابط خانواده در گرايش به ارتکاب جرم در بين مددجويان زندان زاهدان :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: اولین کنفرانس سراسری توسعه پایدار در علوم تربیتی و روانشناسی، مطالعات اجتماعی و فرهنگی
تعداد صفحات: 10
نویسنده(ها):
سعید خسروی بنجار – دانشجوی دکتری علوم اجتماعی و مدرس دانشگاه
غلامرضا باغ شیرین – کارشناس ارشد جامعه شناسی

چکیده:
پزوهش به صورت پیمایشی و با استفاده از پرسشنامه استاندارد همراه با مصاحبه انجام شده است. جامعه اماری زندانیان زندان زاهدان می باشد که 341 نفر به عنوان نمونه و با روش نمونه گیری طبقه ای انتخاب شده اند. یافته های این پژوهش نشان می دهد که 40 درصد مجرمانمتعلق به خانواده هایی با الگوی مسامحه گر یا بی توجه و 34 درصد آن ها به الگوی والدین مستنبد تعلق داشته اند. کمبود محبت از طرف والدین رانده شدن و طرد از خانواده تحقیر و سرزنش والدین و الگوهای اشتغال و میزان درآمد ماهیانه ارتباط مستقیم و معنی داری با گرایش به ارتکاب جرم در بین ممدجویان زندان زاهدان داشته است.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله بررسي نقش ساختار و الگوي روابط خانواده در گرايش به ارتکاب جرم در بين مددجويان زندان زاهدان وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله بررسي نقش ساختار و الگوي روابط خانواده در گرايش به ارتکاب جرم در بين مددجويان زندان زاهدان