مقاله صنعتي شدن، مصرف برق و انتشار CO2 در ايران

 مقاله صنعتي شدن، مصرف برق و انتشار CO2 در ايران

… دانلود …

مقاله صنعتي شدن، مصرف برق و انتشار CO2 در ايران دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله صنعتي شدن، مصرف برق و انتشار CO2 در ايران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله صنعتي شدن، مصرف برق و انتشار CO2 در ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله صنعتي شدن، مصرف برق و انتشار CO2 در ايران :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: کنفرانس بین المللی حسابداری، اقتصاد و مدیریت مالی
تعداد صفحات: 9
نویسنده(ها):
فاطمه ایرانی کرمانی – عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد، دانشگاه شهید باهنر کرمان
محبوبه قاسمی – کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی
فاطمه عباسی – کارشناسی ارشد اقتصاد انرژی

چکیده:
در این مطالعه روابط کوتاه مدت و بلندمدت بین انتشارات CO2، مصرف برق و صنعتی شدن در ایران طی دوره 1390-1359 مورد بررسی قرار گرفت که برای برآورد آن از آزمون علیت گرنجر، آزمون همانباشتگی یوهانسن و مدل تصحیح خطا استفاده شده است. نتایج علیت گرنجری حاکی از آن است که در کوتاه مدت یک رابطه ی علی دو طرفه بین انتشارات CO2 و مصرف برق و یک رابطه علی دو طرفه بین انتشارات CO2 و ارزش افزوده صنعت وجود دارد. اما ازمون گرنجر در مورد رابطهی علیت بین ارزش افزوده صنعت و مصرف برق هیچ گونه رابطه علی بین این دو متغیر را نشان نمی دهد. همچنین در بلندمدت تاثیر مصرف برق و صنعتی شدن بر انتشارات CO2 مثبت می باشد.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله صنعتي شدن، مصرف برق و انتشار CO2 در ايران وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله صنعتي شدن، مصرف برق و انتشار CO2 در ايران