مقاله پترولوژي و ژئوشيمي سنگ هاي ماگمائي اردل (استان چهار محال و بختياري)

 مقاله پترولوژي و ژئوشيمي سنگ هاي ماگمائي اردل (استان چهار محال و بختياري)

… دانلود …

مقاله پترولوژي و ژئوشيمي سنگ هاي ماگمائي اردل (استان چهار محال و بختياري) دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله پترولوژي و ژئوشيمي سنگ هاي ماگمائي اردل (استان چهار محال و بختياري) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله پترولوژي و ژئوشيمي سنگ هاي ماگمائي اردل (استان چهار محال و بختياري)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله پترولوژي و ژئوشيمي سنگ هاي ماگمائي اردل (استان چهار محال و بختياري) :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دومین همایش ملی پترولوژی کاربردی
تعداد صفحات: 8
نویسنده(ها):
مریم اهنکوب – استادیار، دانشگاه پیام نور، تهران، ایران

چکیده:
در منطقه اردل واقع در بخش جنوبی استان چهارمحال و بختیاری در محل تلاقی گسلهای تراستی دوپلان- آب ونک و ماسان مجموعه درهم ریخته ای از سنگهای آذرین – رسوبی و دگرگونی پرکامبرین تا کواترنری بواسطه وضعیت تکتونیکی منطقه، رخنمون یافته اند. این مجموعه از نظر تقسیم بندی زمین ساختاری بخشی از زون ساختاری زاگرس مرتفع را تشکیل می دهد. پترولوژی نمونه های ماگمائی نمایانگر طیف متنوعی از سنگهای درونی و بیرونی با ترکیب گابرو، دیوریت، گرانودیوریت، سینیت و بازالت می باشد. این مجموعه از نظر ژئوشیمیائی دارای ماهیت متفاوتی از یکدیگر هستند. بازالت، گابرو، دیوریت و گرانودیوریت دارای علائم ژئوشیمیائی متعلق به ماگماهای توله ایتی و نمونه های سینیتی علائم ماگماهای با ماهیت تحولی تا آلکالن را نشان می دهند. دیاگرام های توصیفی عناصر کمیاب دال بر تشکیل مجموعه های فوق در طی فعالیت های ماگماتیسم درون صفحه ای می باشد.

اینک شما با جستجوی مقاله پترولوژي و ژئوشيمي سنگ هاي ماگمائي اردل (استان چهار محال و بختياري) وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله پترولوژي و ژئوشيمي سنگ هاي ماگمائي اردل (استان چهار محال و بختياري) شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله پترولوژي و ژئوشيمي سنگ هاي ماگمائي اردل (استان چهار محال و بختياري)