مقاله نقش خود کار آمدي و مهارتهاي ارتباطي در پيش بيني انگيزه پيشرفت در پسران فوتباليست

 مقاله نقش خود کار آمدي و مهارتهاي ارتباطي در پيش بيني انگيزه پيشرفت در پسران فوتباليست

… دانلود …

مقاله نقش خود کار آمدي و مهارتهاي ارتباطي در پيش بيني انگيزه پيشرفت در پسران فوتباليست دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله نقش خود کار آمدي و مهارتهاي ارتباطي در پيش بيني انگيزه پيشرفت در پسران فوتباليست کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله نقش خود کار آمدي و مهارتهاي ارتباطي در پيش بيني انگيزه پيشرفت در پسران فوتباليست،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله نقش خود کار آمدي و مهارتهاي ارتباطي در پيش بيني انگيزه پيشرفت در پسران فوتباليست :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: دومین کنفرانس ملی روانشناسی و علوم رفتاری
تعداد صفحات: 11
نویسنده(ها):
سمانه اسدی – دانشگاه محقق اردبیلی
امین پارسی – کارشناس پرستاری
فاطمه منتخبی – کارشناس پرستاری

چکیده:
پژوهش حاضر با هدف تعیین نقش خودکارآمدی و مهارتهای ارتباطی در پیش بینی انگیزه پیشرفت در پسران فوتبالیست انجام گرفت. این پژوهش به روش همبستگی و به صورت گذشته نگر انجام شد. جامعه آماری این پژوهش را کلیه فوتبال آموزان مدارس فوتبال شهرستان اردبیل تشکیل می دادند. در این پژوهش 174 نفر به عنوان نمونه انتخاب شدند و به پرسشنامه های خودکارآمدی ، مهارتهای ارتباطی و انگیزه پیشرفت پاسخ دادند. یافته ها نشان داد خودکارآمدی و مهارتهای ارتباطی با انگیزه پیشرفت همبستگی مثبت و معناداری دارند. همچنین متغیرهای خودکارآمدی و مهارتهای ارتباطی پیشبینی کننده های معناداری در تعیین انگیزه پیشرفت بودند.

اینک شما با جستجوی مقاله نقش خود کار آمدي و مهارتهاي ارتباطي در پيش بيني انگيزه پيشرفت در پسران فوتباليست وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله نقش خود کار آمدي و مهارتهاي ارتباطي در پيش بيني انگيزه پيشرفت در پسران فوتباليست شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله نقش خود کار آمدي و مهارتهاي ارتباطي در پيش بيني انگيزه پيشرفت در پسران فوتباليست