مقاله مدلسازي جذب ناپيوسته در راکتورهاي بهم خورنده توسط مدل HSD ومدل هاي هوشمند ANN و LS-SVM

 مقاله مدلسازي جذب ناپيوسته در راکتورهاي بهم خورنده توسط مدل HSD ومدل هاي هوشمند ANN و LS-SVM

… دانلود …

مقاله مدلسازي جذب ناپيوسته در راکتورهاي بهم خورنده توسط مدل HSD ومدل هاي هوشمند ANN و LS-SVM دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مدلسازي جذب ناپيوسته در راکتورهاي بهم خورنده توسط مدل HSD ومدل هاي هوشمند ANN و LS-SVM کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مدلسازي جذب ناپيوسته در راکتورهاي بهم خورنده توسط مدل HSD ومدل هاي هوشمند ANN و LS-SVM،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مدلسازي جذب ناپيوسته در راکتورهاي بهم خورنده توسط مدل HSD ومدل هاي هوشمند ANN و LS-SVM :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: پانزدهمین کنگره ملی مهندسی شیمی ایران
تعداد صفحات: 8
نویسنده(ها):
محمدرضا کوثری – فارغ التحصیل کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی انرژی، دانشگاه صنعتی شریف، تهران
علی نادری – فارغ التحصیل کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی انرژی، دانشگاه صنعتی شریف، تهران
محمد اتوکش – دانشیار دانشکده مهندسی انرژی، دانشگاه صنعتی شریف، تهران
داوود قدوسی نژاد – دانشجوی دکتری مهندسی شیمی دانشکده مهندسی شیمی، دانشگاه صنعتی بابل، بابل

چکیده:
فرآیند جذب برای حذف مواد محلول در یک سیال با استفاده از برقراری تماس آن سیال با یک جاذب جامد محلول دریک سیال دیگر استفاده می شود. در این تحقیق اثر پارامترهای سیستم بر روی جذب برمو فنول توسط کربن فعال، مانند دور همزن، و غلظت اولیه بررسی شده است. مدل شبکه عصبی مصنوعی ANN و مدل هوشمند سیستم ماشین برداری با حداقل مربعات SVM-LS به عنوان دو مدل هوشمند و مدل نفوذ سطحی همگن HSD به عنوان مدل تحلیلی برای مدلسازی فرآیند جذب در راکتورهای بهم خورنده در این مطالعه بکار گرفته شده اند. به منظور تعیین دقت این مدلها، مقایسه ای از لحاظ آماری بین نتایج آزمایشات و مقادیر پیش بینی شده توسط مدلها صورت گرفته است. آنالیز آماری انجام گرفته شامل تابع های خطای ضریب همگرایی 2R خطای نسبی متوسط ARE ، مجموع خطای مطلق SAE ( و آزمون آماری ) 2 میباشد. نتایج مدلسازی نشان می دهد که هر سه مدل ANN ، LS-SVM و HSD در پیش بینی نتایج آزمایش جذب ناپیوسته در راکتور بهم خورنده، کارآمد بوده و از دقت خوبی برخوردارند.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله مدلسازي جذب ناپيوسته در راکتورهاي بهم خورنده توسط مدل HSD ومدل هاي هوشمند ANN و LS-SVM با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله مدلسازي جذب ناپيوسته در راکتورهاي بهم خورنده توسط مدل HSD ومدل هاي هوشمند ANN و LS-SVM دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.