مقاله امکان سنجي کاهش سيليس کنسانتره فلوتاسيون با استفاده از کلکتور هاي IS, IA و IAS در مجتمع گل گهر

 مقاله امکان سنجي کاهش سيليس کنسانتره فلوتاسيون با استفاده از کلکتور هاي IS, IA و IAS در مجتمع گل گهر

… دانلود …

مقاله امکان سنجي کاهش سيليس کنسانتره فلوتاسيون با استفاده از کلکتور هاي IS, IA و IAS در مجتمع گل گهر دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله امکان سنجي کاهش سيليس کنسانتره فلوتاسيون با استفاده از کلکتور هاي IS, IA و IAS در مجتمع گل گهر کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله امکان سنجي کاهش سيليس کنسانتره فلوتاسيون با استفاده از کلکتور هاي IS, IA و IAS در مجتمع گل گهر،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله امکان سنجي کاهش سيليس کنسانتره فلوتاسيون با استفاده از کلکتور هاي IS, IA و IAS در مجتمع گل گهر :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: کنگره ملی صنایع آهن و فولاد
تعداد صفحات: 6
نویسنده(ها):
احمد عباسی قرائی – کارشناسی ارشد فرآوری مواد معدنی، دانشگاه علوم تحقیقات تهران، پژوهشکده سنگ آهن و فولاد گل گهر
بهرام رضایی – استاد فرآوری مواد معدنی، دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران
عباس سام – دانشیار فرآوری مواد معدنی، دانشگاه شهید باهنر کرمان، پژوهشکده سنگ آهن و فولاد گل گهر
مهدی بازمانده – کارشناسی ارشد فرآوری مواد معدنی، دانشگاه شهید باهنر کرمان، پژوهشکده سنگ آهن و فولاد گل گهر

چکیده:
کارخانه بازیابی هماتیت مجتمع گل گهر شامل سه خط فراوری میباشد. خط باطله خشک (DTP) یکی از این خطوط تولید است که فرایند فلوتاسیون در این خط انجام میشود. مواد شیمیایی مورد استفاده در فلوتاسیون خط خشک کارخانه هماتیت، از KAX به عنوان کلکتور و MIBC به عنوان کفساز استفاده میشود. در این تحقیق، هدف کاهش مقدار سیلیس با تغییر نوع مواد شیمیایی بود. در حال حاضر مقدار سیلیس خوراک و کنسانتره فلوتاسیون به ترتیب 3/37% و 3/07% می باشد. مطالعات کانی شناسی و درجه آزادی بر روی خوراک فلوتاسیون انجام شد. نتایج نشان داد میزان سیلیس در ذرات زیر 45 میکرون افزایش می یابد. در این تحقیق از کلکتورهایی با نام تجاری IS, IA و IAS و همچنین استات دسیل اتر آمین، استفاده شد، همچنین کف سازهای مورد استفاده IRO65 و MIBCF بودند. در حضور کلکتور IA با کف سازهای MIBCF, IRO65 و ترکیب این دو کفساز به ترتیب عیار سیلیس به ترتیب 2/87%، 2/29% و 2/41% بدست آمد. در حضور کلکتور IS با کف ساز MIBCF و ترکیب آن با IRO65، عیار سیلیس به ترتیب 2/23% و 2/51% بدست آمد. در حضور کلکتور IAS با کف ساز MIBCF یا IRO65، عیار سیلیس به ترتیب 2/34% و 2/44% بدست آمد. در حضور کلکتور استات استیل اتر آمین با کفساز MIBCF عیار سیلیس 2/37% بدست آمد. در حضور کلکتور استات دسیل اتر آمین با کف ساز MIBCF بازیابی آهن 98/52% بدست آمد.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله امکان سنجي کاهش سيليس کنسانتره فلوتاسيون با استفاده از کلکتور هاي IS, IA و IAS در مجتمع گل گهر روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله امکان سنجي کاهش سيليس کنسانتره فلوتاسيون با استفاده از کلکتور هاي IS, IA و IAS در مجتمع گل گهر