مقاله خانه خورشيدي ، صرفه جويي در مصرف انرژي

 مقاله خانه خورشيدي ، صرفه جويي در مصرف انرژي

… دانلود …

مقاله خانه خورشيدي ، صرفه جويي در مصرف انرژي دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله خانه خورشيدي ، صرفه جويي در مصرف انرژي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله خانه خورشيدي ، صرفه جويي در مصرف انرژي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله خانه خورشيدي ، صرفه جويي در مصرف انرژي :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: سومین کنفرانس انرژی های تجدید پذیر و تولید پراکنده ایران
تعداد صفحات: 6
نویسنده(ها):
اندیشه قمی – دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک،
بهزاد میرزائیان –

چکیده:
آمارها نشان می دهد مصرف خانگی بیشترین سهم را در الگوی مصرف انرژی کشور دارا است. از این رو در این مقاله سعی برآن شده است تا روش هایی برای بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان پیشنهاد شود .این راهکار ها از دودیدگاه مورد بررسی قرارگرفته است . نخست پیشنهاداتی برای طراحی و معماری خانه ارائه شده است به گونه ای که بتواند حداکثر بهره را از انرژی خورشیدی داشتهباشد.سپس سیستم فتوولتائیکی طراحی شده تا بتواند برق مصرفی خانوار را با استفاده از انرژی حاصل از خورشید تامین کند و بدین ترتیب در مصرف انرژی صرفه جویی قابل ملاحظه ای را در پی خواهد داشت در پایان نیز سیستم فتوولتائیک با نرم افزار Psim شبیه سازی شده است.

به پیشرفته ترین فروشگاه فایل خوش آمدید.جهت مشاهده توضیحات کامل فایل مقاله خانه خورشيدي ، صرفه جويي در مصرف انرژي روی لینک ادامه مطلب کلیک کنید.

مقاله خانه خورشيدي ، صرفه جويي در مصرف انرژي