مقاله مطالعه فلور جنگل هاي جهارزبر در استان کرمانشاه

 مقاله مطالعه فلور جنگل هاي جهارزبر در استان کرمانشاه

… دانلود …

مقاله مطالعه فلور جنگل هاي جهارزبر در استان کرمانشاه دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله مطالعه فلور جنگل هاي جهارزبر در استان کرمانشاه کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله مطالعه فلور جنگل هاي جهارزبر در استان کرمانشاه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله مطالعه فلور جنگل هاي جهارزبر در استان کرمانشاه :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین همایش ملی تغییر اقلیم و تاثیر آن بر کشاورزی و محیط زیست
تعداد صفحات: 7
نویسنده(ها):
فوزیه سلیمانی – دانشجوی کارشناسی ارشدجنگلداری دانشگاه ارومیه
جواد اسحاقی راد – استادیار گروه جنگلداری دانشکده منابع طبیعی دانشگاه ارومیه
یحیی خداکرمی – کارشناس ارشد مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه
معصومه خان حسنی – کارشناس ارشد مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان کرمانشاه

چکیده:
این بررسی با هدف مطالعه پوشش گیاهی زیر اشکوب جنگلهای منطقه چهارزبر انجام شد. نمونه های گیاهی براساس روشهایمتداول تاکسونومی و با استفاده از منابع موجود مورد شناسایی قرار گرفتند. نتایج نشان داد که در این منطقه 122 گونه گیاهیمتعلق به 104 جنس و 29 تیره وجود دارد. تیره کاسنی با 23 گونه، تیره پروانه آسا با 19 گونه وگندمیان با 13 گونه بیشترینتعداد گونه های گیاهی منطقه را به خود اختصاص دادند. بررسی شکل زیستی گیاهان منطقه نشان میدهد که 58 % تیپ گیاهانمورد مطالعه تروفیت، 25 % همی کریپتوفیت، 7% ژئوفیت 4% کریپتوفیت، 4% فانروفیت و 2% کامفیت می باشند.

اینک شما با جستجوی مقاله مطالعه فلور جنگل هاي جهارزبر در استان کرمانشاه وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله مطالعه فلور جنگل هاي جهارزبر در استان کرمانشاه شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله مطالعه فلور جنگل هاي جهارزبر در استان کرمانشاه