مقاله اثر دوبل شدن وادارهاي کناري بر ضريب رفتار و مقاومت نهايي ديوارهاي فولادي نازک سرد نورد شده

 مقاله اثر دوبل شدن وادارهاي کناري بر ضريب رفتار و مقاومت نهايي ديوارهاي فولادي نازک سرد نورد شده

… دانلود …

مقاله اثر دوبل شدن وادارهاي کناري بر ضريب رفتار و مقاومت نهايي ديوارهاي فولادي نازک سرد نورد شده دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله اثر دوبل شدن وادارهاي کناري بر ضريب رفتار و مقاومت نهايي ديوارهاي فولادي نازک سرد نورد شده کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله اثر دوبل شدن وادارهاي کناري بر ضريب رفتار و مقاومت نهايي ديوارهاي فولادي نازک سرد نورد شده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله اثر دوبل شدن وادارهاي کناري بر ضريب رفتار و مقاومت نهايي ديوارهاي فولادي نازک سرد نورد شده :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی مصالح ساختمانی و فن آوریهای نوین در صنعت ساختمان
تعداد صفحات: 8
نویسنده(ها):
امید احمدی فرد – دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تفت، گروه عمران، تفت، ایران
محمدرضا جواهری تفتی – استادیار، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تفت، گروه عمران، تفت، ایران
حمیدرضا رونق – دانشیار، دانشگاه کوئینزلند، استرلیا

چکیده:
مقاطع سرد نورد شده در صنعت ساخت و ساز کشورهای مختلف جهان کاربرد زیادی یافته اند. این مقاطع از ورقهای نازک فولادی با ضخامت 0/5 تا 3 میلیمتر ساخته شده اند که به دلیل سبکی، سهولت تولید، تنوع اشکال و بازده مقاومتی زیاد کاربرد فراوانی در سیستمهای پیش ساخته ساختمانی دارا می باشند. سیستم LSF در سالهای اخیر به شکل گسترده و بعنوان یکی از انواع تولید صنعتی ساختمانها بکارگرفته شده است. این سیستم باربر ثقلی توانایی ترکیب شدن با سیستمهای لرزه ایدیگر مانند دیوارهای بتن مسلح سازه ای را داراست. بازنگری متون نشان داده است اگرچه دیوارهای CFS جدید نیستند وسالها به عنوان مولفه های غیرسازه ای استفاده شده اند، امروزه کاربردشان به عنوان چارچوبهای سازه ای باربر نسبتاً جدید است. برای ارزیابی مشخصات لرزهای این قابها، 2 قاب CFS با مقیاس کامل تحت بارگذاری چرخه ای از روش B استاندارد ASTM-E2126-07 قرار گرفت. پارامترهای مورد بررسی در این مطالعات شامل حلقه های هیسترزیس و مود خرابی نمونه هامی باشد. نتایج این مطالعات نشان می دهد که نسبت به افزایش ضخامت ورق دیوار برشی با تقویت اعضای سازه ای می توانیم نتیجه مطلوبتری ازرفتار لرزه ای قابهای CFS مشاهده کنیم.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله اثر دوبل شدن وادارهاي کناري بر ضريب رفتار و مقاومت نهايي ديوارهاي فولادي نازک سرد نورد شده وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله اثر دوبل شدن وادارهاي کناري بر ضريب رفتار و مقاومت نهايي ديوارهاي فولادي نازک سرد نورد شده