مقاله بررسي روند تغييرات مصرف حامل هاي انرژي در شهر اهواز جهت دستيابي به اهداف توسعه پايدار

 مقاله بررسي روند تغييرات مصرف حامل هاي انرژي در شهر اهواز جهت دستيابي به اهداف توسعه پايدار

… دانلود …

مقاله بررسي روند تغييرات مصرف حامل هاي انرژي در شهر اهواز جهت دستيابي به اهداف توسعه پايدار دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي روند تغييرات مصرف حامل هاي انرژي در شهر اهواز جهت دستيابي به اهداف توسعه پايدار کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي روند تغييرات مصرف حامل هاي انرژي در شهر اهواز جهت دستيابي به اهداف توسعه پايدار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي روند تغييرات مصرف حامل هاي انرژي در شهر اهواز جهت دستيابي به اهداف توسعه پايدار :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی برنامه ریزی، حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار
تعداد صفحات: 8
نویسنده(ها):
فروزان فرخیان – گروه مدیریت محیط زیست، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم و تحقیقات خوزستان، اهواز، ایران
فرشته جادری – دانشکده مطالعات محیط زیست، دانشگاه پوترامالزی، مالزی
پگاه سلیمانی – گروه مدیریت محیط زیست، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم و تحقیقات خوزستان، اهواز، ایران

چکیده:
توسعه سریع شهری در چند دهه اخیر در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و محیطی سبب ایجاد چالش های مهمی به ویژه از دیدگاه مدیریت انرژی شده است. در شهر اهواز، یکی از دلیل بالا بودن مصرف حامل های انرژی، می تواند ناشی از افزایش جمعیت در سالهای اخیر و به تبع آن افزایش تعداد وسائط نقلیه باشد که همین امر سبب مصرف بی رویه انرژی شده است. آز آنجایی که مسائل مربوط به انرژی یکی از مباحث مهم در توسعه پایدار است. بنابراین، این مقاله با هدف بررسی روند حامل های انرژی شهر اهواز در جهت نیل به اهداف توسعه پایدار شهری، به بررسی روند برخی از این حامل ها پرداخته است. نتایج حاصل از بررسی این حامل ها در طی دوره مورد بررسی نشان می دهد که روند تغییرات مصرف بنزین، نفت گاز و گاز طبیعی افزایش و روند تغییرات مصرف گاز مایع و نفت سفید کاهش یافته است.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله بررسي روند تغييرات مصرف حامل هاي انرژي در شهر اهواز جهت دستيابي به اهداف توسعه پايدار وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله بررسي روند تغييرات مصرف حامل هاي انرژي در شهر اهواز جهت دستيابي به اهداف توسعه پايدار