مقاله بررسي خواص ساختاري و مغناطيسي چند لايه اي هاي نازک (نانومتري)مغناطيسي Fe(2.5nm)/Sb(Xnm)/Mn(2.5nm)

 مقاله بررسي خواص ساختاري و مغناطيسي چند لايه اي هاي نازک (نانومتري)مغناطيسي Fe(2.5nm)/Sb(Xnm)/Mn(2.5nm)

… دانلود …

مقاله بررسي خواص ساختاري و مغناطيسي چند لايه اي هاي نازک (نانومتري)مغناطيسي Fe(2.5nm)/Sb(Xnm)/Mn(2.5nm) دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي خواص ساختاري و مغناطيسي چند لايه اي هاي نازک (نانومتري)مغناطيسي Fe(2.5nm)/Sb(Xnm)/Mn(2.5nm) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي خواص ساختاري و مغناطيسي چند لايه اي هاي نازک (نانومتري)مغناطيسي Fe(2.5nm)/Sb(Xnm)/Mn(2.5nm)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي خواص ساختاري و مغناطيسي چند لايه اي هاي نازک (نانومتري)مغناطيسي Fe(2.5nm)/Sb(Xnm)/Mn(2.5nm) :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: دومین همایش ملی فناوری نانو از تئوری تا کاربرد
تعداد صفحات: 7
نویسنده(ها):
سمیرا داودی تنها – دانشجو، آزمایشگاه تحقیقاتی لایه نازک، دانشکده علوم پایه، دانشگاه فردوسی مشهد
محمود رضایی رکن آبادی – استاد، آزمایشگاه تحقیقاتی لایه نازک، دانشکده علوم پایه، دانشگاه فردوسی مشهد
محمد بهدانی – استاد، آزمایشگاه تحقیقاتی لایه نازک، دانشکده علوم پایه، دانشگاه فردوسی مشهد

چکیده:
چند لایه ای های مغناطیسی Fe(2.5nm)/Sb(x)/Mn(2.5nm) با ضخامت های متفاوت لایه جدا کننده Sb توسط دستگاه تبخیر حرارتی در خلادر خلا کاری-6 2×10 میلی بار لایه نشانی شد و خواص ساختاری آن توسط XRD و مغناطیسی آن توسط VSM و PPMS بررسی شد.بررسی های ساختاری نشان دهنده جهت گیری ارجح Sb(012)،Fe(100) و (012) Mn در چند لایهای است. اندازه گیری های مغناطیسی نشان دهنده تغییر در نوع جفت شدگی چندلایه ای با تغییر در ضخامت لایه جداکننده Sb است که این امر فقط در لایه های نازک دیده می شود. مشاهده این پدیده در چند لایه ای مورد بحث،منجر به استفاده آن در نانو حسگرهای مغناطیسی و مقاومت های مغناطیسی می گردد. محور آسان مغناطش موازی صفحه فیلم است. همچنین با استفاده از منحنی های مغناطش بر حسب دما می توان دمای کوری و نیل را برای چند لایه ای به دست آورد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله بررسي خواص ساختاري و مغناطيسي چند لايه اي هاي نازک (نانومتري)مغناطيسي Fe(2.5nm)/Sb(Xnm)/Mn(2.5nm) وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي خواص ساختاري و مغناطيسي چند لايه اي هاي نازک (نانومتري)مغناطيسي Fe(2.5nm)/Sb(Xnm)/Mn(2.5nm) شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي خواص ساختاري و مغناطيسي چند لايه اي هاي نازک (نانومتري)مغناطيسي Fe(2.5nm)/Sb(Xnm)/Mn(2.5nm)