مقاله فن آوري نوينِ مديريت هوشمند ومهندسي محيط زيست

 مقاله فن آوري نوينِ مديريت هوشمند ومهندسي محيط زيست

… دانلود …

مقاله فن آوري نوينِ مديريت هوشمند ومهندسي محيط زيست دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله فن آوري نوينِ مديريت هوشمند ومهندسي محيط زيست کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله فن آوري نوينِ مديريت هوشمند ومهندسي محيط زيست،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله فن آوري نوينِ مديريت هوشمند ومهندسي محيط زيست :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: ششمین همایش ملی مهندسی محیط زیست
تعداد صفحات: 9
نویسنده(ها):
ساناز پیا – دانشجوی کارشناسی ارشد معماری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان
سیده مرضیه طبائیان –
مقدی خدابخشیان –

چکیده:
در کشور ایران با توجه به رشد ده و نیم درصدی مصرف گاز طبیعی، تا چند سال آینده قادر به تامین گاز مصرفی داخلی نیستیم و ناچار به واردات نفت خام و گاز طبیعی خواهیم بود. مصرف انرژی در چند دهه اخیر به طور سرسام آوری افزایش یافته است. با توجه به بالا رفتن قیمت نفت خام و قیمت انرژی روند مصرف انرژی تغییر یافته است وکشورهای بدون نفت در مصرف این انرژی به صورت سیستماتیک عمل کرده اند. در دهه ی هفتاد از قرن پیش و همزمان با وقوع بحران انرژی بود که بهره برداری از ذخایر انرژی به ویژه در مناطق سردسیر اروپا، با دور اندیشی بیشتری صورت گرفت. در جهان امروز، بشر به دنبال راهکارهایی جهت کنترل مصرف انرژی های تجدیدناشدنی است. لذا این مقاله به بررسی مدیریت مصرف انرژی در قالب مدیریت هوشمند می پردازد. این تحقیق، کیفی است، شیوه ی جمع آوری اطلاعات کتابخانه ای بوده و از.روش توصیفی-تحلیلی استفاده شده است. ویژگی منحصر به فرد این فن آوری، توانمند کردن مصرف کننده ها و تجهیزات است تا با یکدیگر ارتباط داشته باشند و مسئولیت مدیریت انرژی را تقسیم بندی کنند. هدف از این مهم، ایجاد محیطی مطلوب، استفاده ی بهینه از تجهیزات و افزایش عمر مفید آن ها، ارائه ی سیستم کنترلی با قابلیت برنامه ریزی زمانی عملکرد، کاهش چشمگیر هزینه های مربوط به نگهداری و تعمیرات، بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی و; است.

اینک شما با جستجوی مقاله فن آوري نوينِ مديريت هوشمند ومهندسي محيط زيست وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله فن آوري نوينِ مديريت هوشمند ومهندسي محيط زيست شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله فن آوري نوينِ مديريت هوشمند ومهندسي محيط زيست