مقاله تشخيص و معرفي پاتوژن هاي موجود در مخازن آب سدها

 مقاله تشخيص و معرفي پاتوژن هاي موجود در مخازن آب سدها

… دانلود …

مقاله تشخيص و معرفي پاتوژن هاي موجود در مخازن آب سدها دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تشخيص و معرفي پاتوژن هاي موجود در مخازن آب سدها کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تشخيص و معرفي پاتوژن هاي موجود در مخازن آب سدها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تشخيص و معرفي پاتوژن هاي موجود در مخازن آب سدها :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: ششمین همایش ملی مهندسی محیط زیست
تعداد صفحات: 10
نویسنده(ها):
مریم غیورکاظمی – پژوهشکده علوم و صنایع غذایی خراسان رضوی
فرزاد پیاده – دانشجوی کارشناسی ارشد

چکیده:
امروزه بشر برای به دست آوردن آبی با استانداردهای کیفی مناسب نیازمند منابعی است که تا حد امکان پاک باشند.کیفیت بیولوژیکی یک منبع آبی بسیار مهم می باشد. در صورت وجود هرگونه پاتوژن در این منابع، مصرف کنندگان دچار بیماری های گوناگون می شوند. به همین علت آزمایشات میکروب شناسی بسیار پر اهمیت می باشد. سد شیروان واقع در استان خراسان شمالی، جهت بهره برداری آب در مصارف کشاورزی و شرب احداث گردیده است. در این کار تحقیقاتی با نمونه برداری یک ساله از مخزن این سد، کیفیت میکروبی این آب ها مورد بررسی قرار گرفته است. با بررسی های صورت گرفته برروی کلیه نمونه ها می توان دریافت، آب جمع آوری شده درپشت سد می تواند بدون هیچ گونه تصفیه ای جهت تامین آب کشاورزی مورد استفاده قرار گیرد. همچنین کیفیت آب این سد برای مصارف شرب نیز در حد خوب ارزیابی می شود.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله تشخيص و معرفي پاتوژن هاي موجود در مخازن آب سدها با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله تشخيص و معرفي پاتوژن هاي موجود در مخازن آب سدها دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.