مقاله تبديل بار زلزله به بارهاى استاتيکى معادل

 مقاله تبديل بار زلزله به بارهاى استاتيکى معادل

… دانلود …

مقاله تبديل بار زلزله به بارهاى استاتيکى معادل دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تبديل بار زلزله به بارهاى استاتيکى معادل کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تبديل بار زلزله به بارهاى استاتيکى معادل،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تبديل بار زلزله به بارهاى استاتيکى معادل :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: نهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران
تعداد صفحات: 8
نویسنده(ها):
امیرحسین صدوقی – دانشجوى کارشناسى ارشد مهندسى سازه، دانشگاه ملایر
جلال اکبری – استادیار مهندسى عمران، دانشکده مهندسى عمران و معمارى، دانشگاه ملا

چکیده:
تمامی نیروهای واقعی، ماهیت دینامیکی دارند که تحلیل و بکارگیری این بارها در عمل پیچیده و گاهی با ابزارهای معمولی غیرممکن می نماید. بارهای استاتیکی بدلیل سهولت در آنالیز می توانند جایگزین مناسبی برای بارهای دینامیکی به شرط حفظ همان پاسخهای اولیه دینامیکی باشند.استفاده از این بارها در بهینه سازی سازه ها که نیازمند عملیات محاسباتی فراوانی است، گزینه مناسبی خواهدبود. در این مقاله، برای تبدیل بارگذاری لرزه ای ) به صورت شتابنگاشت( به بارهای معادل استاتیکی بر پایه جابجایی، برنامه کامپیوتری براساس روشهای المان محدود توسعه شده است. محاسبه بارهای معادل استاتیکی با استفاده از یک زیر مساله بهینه سازی انجام شده است. بزرگترین مزیت اینکار سهولت استفاده از آن در بهینه سازی سازه ها در برابر بارهای دینامیکی است. این برنامه قابلیت انجام تحلیل دینامیکی با روشهای آنالیز مودال و نیومارک را دارا می باشد.نحوه انجام کار و روند محاسبات بار استاتیکی معادل برای یک سازه های پیوسته تحت بارگذاری لرزه ای با استفاده از مثالهای عددی نشان داده شده است.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله تبديل بار زلزله به بارهاى استاتيکى معادل با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله تبديل بار زلزله به بارهاى استاتيکى معادل دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.