مقاله نقش مديريت دانش در استراتژي هاي رشد SME ها

 مقاله نقش مديريت دانش در استراتژي هاي رشد SME ها

… دانلود …

مقاله نقش مديريت دانش در استراتژي هاي رشد SME ها دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله نقش مديريت دانش در استراتژي هاي رشد SME ها کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله نقش مديريت دانش در استراتژي هاي رشد SME ها،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله نقش مديريت دانش در استراتژي هاي رشد SME ها :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: دومین کنفرانس دانشجویی کارآفرینی کشور
تعداد صفحات: 11
نویسنده(ها):
جواد جعفری قدوسی – کارشناس ارشد مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران
رومینا دهناد – کارشناس ارشد مدیریت کارآفرینی دانشگاه تهران

چکیده:
امروزه بنگاه های کوچک و متوسط نقش مهم و موثری در اقتصاد بسیاری از کشورها ایفا می نمایند و فرصت های جدید در بازارهای داخلی و خارجی، به روی آنهاگشوده شده است. برای یک SME، رشد برای حفظ توان رقابتی در این بازارها حیاتی می باشد. به گفته محققان، هیچ نظریه واحدی که بتواند به اندازه کافی رشد یک SME را شرح دهد وجود ندارد. هدف از این مقاله بررسی چگونگی استفاده از مدیریت دانش در استراتژی های انتخابی برای رشد بنگاه های کوچک و متوسط است. از جمله فعالیت های مهم در این راستا آن است که چگونگی دانش را مدیریت نماییم. هر مرحله از چرخه حیات بنگاه نیاز به آن دارد که بر فعالیت های مختلف مدیریت دانش تاکید نماید. بر اساس ادبیات موجود، ما چهار مرحله سازمانی را می شناسیم: شروع، رشد، بلوغ و زوال یا تجدید حیات، که از ادبیات کارآفرینی، دانش سازمانی و چرخه حیات سازمان ترسیم می شود و مدیریت دانش می تواند اثر بخشی را در مراحل مختلف چرخه حیات SME ها بهینه نماید. این مقاله بر دید مبتنی بر دانش بنگاه ایجاد شده است و در جمع بندی مقاله، بیان می دارد که بنگاه های کوچک و متوسط می توانند مزیت رقابتی پایدار را از طریق مدیریت موثر دانش سازمانی شان به دست آورند.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله نقش مديريت دانش در استراتژي هاي رشد SME ها وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله نقش مديريت دانش در استراتژي هاي رشد SME ها شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله نقش مديريت دانش در استراتژي هاي رشد SME ها