مقاله بررسي رابطه بين حجم معاملات سهام و تغيير قيمت سهام در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

 مقاله بررسي رابطه بين حجم معاملات سهام و تغيير قيمت سهام در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

… دانلود …

مقاله بررسي رابطه بين حجم معاملات سهام و تغيير قيمت سهام در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي رابطه بين حجم معاملات سهام و تغيير قيمت سهام در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي رابطه بين حجم معاملات سهام و تغيير قيمت سهام در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي رابطه بين حجم معاملات سهام و تغيير قيمت سهام در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران :

سال انتشار: 1391
محل انتشار: اولین همایش ملی حسابداری و مدیریت
تعداد صفحات: 10
نویسنده(ها):
مصطفی فدوی – کارشناسی ارشد حسابداری
زینب صیادنیا – دانشجوی کارشناسی ارشد رشته حسابداری
زینب نادی – عضو هیئت علمی موسسه آموزش عالی راه دانش بابل

چکیده:
هدف از اجرای تحقیق حاضر، بررسی رابطه بین حجم معاملات سهام و تغییر قیمت سهام (تغییر قیمت هر روز نسبت به روز قبل) در شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می باشد. حجم مبادلات در واقع مسئله پایداری و صحت قیمت را مورد بررسی قرار می دهد و تحقیقاتی که حجم مبادلات را در کنار قیسمت در نظر نمی گیرند. در واقع مسئله ی صحت قیمت را مورد توجه قرار نمی دهند. بر این اساس پس از مروری جامع بر ادبیات موضوعی مربوط به حجم معاملات و قیمت سهام، آزمون های تعیین همبستگی بین متغیرهای تحقیق بر روی داده های مربوط به نمونه آماری تحقیق شامل 70 شرکت حاضر در 3 صنعت بر معامله ی بورس تهران انجام گردید. نتایج تحقیق نشان داده است که در ساختار معاملات بازار روابطی وجود دارد و تعداد دفعات معامله و تعداد سهام معامله شده با تغییر قیمت سهام روزانه رابطه ی مثبت معنادار دارند.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله بررسي رابطه بين حجم معاملات سهام و تغيير قيمت سهام در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي رابطه بين حجم معاملات سهام و تغيير قيمت سهام در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي رابطه بين حجم معاملات سهام و تغيير قيمت سهام در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران