مقاله تاثير کاربرد مقادير مختلف سرب و کروم بر ميزان تجمع آنها در خاک تحت کشت شاهي

 مقاله تاثير کاربرد مقادير مختلف سرب و کروم بر ميزان تجمع آنها در خاک تحت کشت شاهي

… دانلود …

مقاله تاثير کاربرد مقادير مختلف سرب و کروم بر ميزان تجمع آنها در خاک تحت کشت شاهي دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تاثير کاربرد مقادير مختلف سرب و کروم بر ميزان تجمع آنها در خاک تحت کشت شاهي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تاثير کاربرد مقادير مختلف سرب و کروم بر ميزان تجمع آنها در خاک تحت کشت شاهي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تاثير کاربرد مقادير مختلف سرب و کروم بر ميزان تجمع آنها در خاک تحت کشت شاهي :

سال انتشار: 1391

محل انتشار: سومین همایش ملی علوم کشاورزی و صنایع غذایی

تعداد صفحات: 4

نویسنده(ها):

سیده آیدا نجبائی – دانشجوی کارشناسی ارشد
مهدی قاجارسپانلو – استادیارگروه مهندسی علوم خاک، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری
محمدعلی بهمنیار – دانشیارگروه مهندسی علوم خاک، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری

چکیده:

به منظور بررسی تاثیر مقادیر مختلف سرب و کروم بر تجمع آنها در خاک تحت کشت شاهی، آزمایشی در قالب فاکتوریل باطرح پایه بلوک کامل تصادفی در سه تکرار و شانزده تیمار در سال 1390 انجام گردید. تیمار ها شامل چهار سطح سرب1500،1000،500،0 ) میلی گرم بر کیلوگرم از منبع نیترات سرب و چهار سطح کروم ( 400،200،100،0 ) میلی گرم بر کیلو گرم ) از منبع نیترات کروم بودند. نتایج نشان داد کاربرد مقادیر مختلف سرب و کروم بر میزان سرب کل و قابل جذب معنی دار شد. بیشترین میزان سرب کل و قابل جذب خاک درسنگین ترین تیمار سرب به تنهایی تجمع یافت و در تیمار های دیگر نیز تفاوتنسبت به شاهد معنی دار بود. بیشترین میزان کروم کل و قابل جذب خاک نیز درسنگین ترین تیمار کروم به تنهایی تجمع یافت و در تیمار های دیگر نسبت به شاهد تفاوت معنی دار داشت.

اینک شما با جستجوی عبارت مقاله تاثير کاربرد مقادير مختلف سرب و کروم بر ميزان تجمع آنها در خاک تحت کشت شاهي وارد این سایت شده اید جهت مشاهده توضیحات بیشتر در این خصوص روی لینک ادامه مطلب کلیک فرمایید.
مقاله تاثير کاربرد مقادير مختلف سرب و کروم بر ميزان تجمع آنها در خاک تحت کشت شاهي