مقاله استفاده از تکنيک بسته بندي اتمسفر اصلاح شده به منظور افزايش زمان ماندگاري ماهي قزل الا

 مقاله استفاده از تکنيک بسته بندي اتمسفر اصلاح شده به منظور افزايش زمان ماندگاري ماهي قزل الا

… دانلود …

مقاله استفاده از تکنيک بسته بندي اتمسفر اصلاح شده به منظور افزايش زمان ماندگاري ماهي قزل الا دارای 1 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله استفاده از تکنيک بسته بندي اتمسفر اصلاح شده به منظور افزايش زمان ماندگاري ماهي قزل الا کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله استفاده از تکنيک بسته بندي اتمسفر اصلاح شده به منظور افزايش زمان ماندگاري ماهي قزل الا،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله استفاده از تکنيک بسته بندي اتمسفر اصلاح شده به منظور افزايش زمان ماندگاري ماهي قزل الا :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: اولین سمینار ملی امنیت غذایی

تعداد صفحات: 1

نویسنده(ها):

رضا صفری – ساری فرح اباد پژوهشکده اکولوژی دریای خزر صندوق پستی 961
علی سلمانی – ساری فرح اباد پژوهشکده اکولوژی دریای خزر صندوق پستی 961
زهرا یعقوب زاده – ساری فرح اباد پژوهشکده اکولوژی دریای خزر صندوق پستی 961

چکیده:

دراین تحقیق اثر بسته بندی در شرایط اتمسفر اصلاح شده (MAP) Modified Atmosphere Packaging برزمان ماندگاری ماهی قزل الای رنگین کمان Oncorhynchus mykiss سرودم زده و با سرودم شکم خالی در دمای یخچال 4 الی 6 درجه سانتی گراد مورد بررسی قرارگرفت. نمونه های نگهداری شده در شرایط MAP بهمراه نمونه های شاهد بسته بندی بدون گاز از نظر تغییرات عوامل شیمیایی (TVN,PV,pH و میکروبی شمارش کلی میکروبها مورد ازمایش قرارگرفتند. مخلوطی از گازهای مختلف در قالب 6 تیمار برای ماهی سرودم زده و 2 تیمار برای ماهی با سرودم به همراه شاهد در یخچال نگهداری و بررسی گردید در تیمارهای مختلف میزان گاز CO2 از 35 تا 45 درصد میزان نیتروژن از 40 تا 65 درصد و میزان اکسیژن از صفر تا 20 درصد متغیر بوده است. نتایج نشان داد که تغییرات عوامل مورد بررسی در طی نگهداری در نمونه های بسته بندی شده و شاهد معنی دار بوده است P<0.001.

اینک شما با جستجوی مقاله استفاده از تکنيک بسته بندي اتمسفر اصلاح شده به منظور افزايش زمان ماندگاري ماهي قزل الا وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله استفاده از تکنيک بسته بندي اتمسفر اصلاح شده به منظور افزايش زمان ماندگاري ماهي قزل الا شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله استفاده از تکنيک بسته بندي اتمسفر اصلاح شده به منظور افزايش زمان ماندگاري ماهي قزل الا