مقاله برآورد فرسايش و رسوب در حوزههاي آبخيز با استفاده از دادههاي ماهوارهاي و مدل MPSIAC (مطالعه موردي : حوزه گاودره، کردستان)

 مقاله برآورد فرسايش و رسوب در حوزههاي آبخيز با استفاده از دادههاي ماهوارهاي و مدل MPSIAC (مطالعه موردي : حوزه گاودره، کردستان)

… دانلود …

مقاله برآورد فرسايش و رسوب در حوزههاي آبخيز با استفاده از دادههاي ماهوارهاي و مدل MPSIAC (مطالعه موردي : حوزه گاودره، کردستان) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله برآورد فرسايش و رسوب در حوزههاي آبخيز با استفاده از دادههاي ماهوارهاي و مدل MPSIAC (مطالعه موردي : حوزه گاودره، کردستان) کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله برآورد فرسايش و رسوب در حوزههاي آبخيز با استفاده از دادههاي ماهوارهاي و مدل MPSIAC (مطالعه موردي : حوزه گاودره، کردستان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله برآورد فرسايش و رسوب در حوزههاي آبخيز با استفاده از دادههاي ماهوارهاي و مدل MPSIAC (مطالعه موردي : حوزه گاودره، کردستان) :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: پنجمین کنفرانس سراسری آبخیزداری و مدیریت منابع آب و خاک کشور

تعداد صفحات: 9

نویسنده(ها):

عطا امینی – دکترای مهندسی آب، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان کردستان
سینا پروا – دانشجوی کارشناسی ارشد، عمران آب، دانشگاه شهید چمران اهواز، ایران

چکیده:

آثار سوء پدیده فرسایش ممکن است در کوتاه مدت چشمگیر نباشد، ولی در بلند مدت محسوس خواهد بود. تخمین مقدار رسوبدهی حوزه های آبخیز، بهمنظور مقابله با خطرات ناشی از تجمع رسوب در سازه های آبی و مخازنسدها از اهداف اساسی در مدیریت منابع آب می باشد. این تحقیق در حوزه گاودره در استان کردستان با مساحت 6/27 کیلومتر مربع به منظور برآورد میزان رسوبات تولید شده و شناسایی پتانسیل فرسایش پذیری حوزه انجام شده ست. اطلاعات پایه حوزه و دادههای لازم، از گزارشات، نقشههای موجود و استفاده از دادههای هوایی و به کمک نرم- افزارهای GIS استخراج گردید. مدل اصلاح شده پسیاک برای تخمین بار رسوب سالانه حوزه مورد استفاده قرار گرفت.676 مترمکعب در سال و مقدار رسوب انتقالی / بر اساس نتایج حاصل از این تحقیق مقدار، فرسایش سطح حوزه 2 702/53 مترمکعب در سال برآورد گردید. نتایج این تحقیق می تواند در برنامههای مدیریتی و آبخیزداری حوزه آبخیز سد قشلاق سنندج مورد استفاده قرار بگیرد

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله برآورد فرسايش و رسوب در حوزههاي آبخيز با استفاده از دادههاي ماهوارهاي و مدل MPSIAC (مطالعه موردي : حوزه گاودره، کردستان) وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله برآورد فرسايش و رسوب در حوزههاي آبخيز با استفاده از دادههاي ماهوارهاي و مدل MPSIAC (مطالعه موردي : حوزه گاودره، کردستان) شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله برآورد فرسايش و رسوب در حوزههاي آبخيز با استفاده از دادههاي ماهوارهاي و مدل MPSIAC (مطالعه موردي : حوزه گاودره، کردستان)