مقاله بررسي روشهاي شبيه سازي ادوات تک الکتروني

 مقاله بررسي روشهاي شبيه سازي ادوات تک الکتروني

… دانلود …

مقاله بررسي روشهاي شبيه سازي ادوات تک الکتروني دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي روشهاي شبيه سازي ادوات تک الکتروني کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي روشهاي شبيه سازي ادوات تک الکتروني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي روشهاي شبيه سازي ادوات تک الکتروني :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: دوازدهمین کنفرانس دانشجویی مهندسی برق

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

حسام توسلی – دانشکده برق دانشگاه صنعتی شریف
دکتر رحیم فائز – دانشکده برق دانشگاه صنعتی شریف

چکیده:

ادوات تک الکترونی (Single Electron Devices)برمبانی تونل زدن الکترون در ساختاری با ابعاد نانومتر کار می کنند وقابلیت کنترل جریان در مقیاس یک یا چند الکترون را دارند . ساخت و آزمایش های مدارهای تک الکترونی ، مستلزم تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات ویژه ای است که تنها معدودی از آزمایشگاهها قابل دسترسی است. شبیه سازی رایانه ای، زمینه ای مساعد و ارزان فراهم می کند تا سایر مراکز علمی نیز بتوانند در جریان تکنولوژی روز قرار گرفته و در پیشرفت آن نقش داشته باشند شده که درآینده نزدیک با پیشرفت تکنولوژی ساخت، بصورت گسترده ای در مدارهای مجتمع مورد استفاده قرارگیرند. در این مقاله، ابتدا نحوه محاسبه نرخ تونل زدن در یک پیوند تونلی مطرح می شود و سپس روشهای شبیه سازی مدارهایتک الکترونی مورد بررسی قرا ر میگیرد.

اینک شما با جستجوی مقاله بررسي روشهاي شبيه سازي ادوات تک الکتروني وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي روشهاي شبيه سازي ادوات تک الکتروني شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي روشهاي شبيه سازي ادوات تک الکتروني