مقاله تجزيه و تحليل تيرهاي بتن آرمه برشي تقويت شده با استفاده از الياف کربن

 مقاله تجزيه و تحليل تيرهاي بتن آرمه برشي تقويت شده با استفاده از الياف کربن

… دانلود …

مقاله تجزيه و تحليل تيرهاي بتن آرمه برشي تقويت شده با استفاده از الياف کربن دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تجزيه و تحليل تيرهاي بتن آرمه برشي تقويت شده با استفاده از الياف کربن کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تجزيه و تحليل تيرهاي بتن آرمه برشي تقويت شده با استفاده از الياف کربن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تجزيه و تحليل تيرهاي بتن آرمه برشي تقويت شده با استفاده از الياف کربن :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: نخستین کنفرانس بین المللی تکنولوژی بتن

تعداد صفحات: 9

نویسنده(ها):

محمدمهدی حیدری – دانشجوی دکترای سازه های آبی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات ا

چکیده:

در این مقاله، مطالعه عددی بمنظور شبیه سازی رفتار بتن مسلح اصلاح شده (RC) تیرهای برشی ارائه شده است. ابتدا مطالعه عددی روی تیرهای بتنی مسلح عادی (تیر کنترلی) و روی تیرهای بتنی مسلح اصلاح شده با استفاده از الیاف کربن با زاویه های الیاف ±45درجه و90 درجه قرار گرفته اند انجام شده است. اثر مقاوم سازی در کاهش و کنترل ترکها قابل توجه است. برای این مطالعه برنامه اجزاء محدود ANSYS استفاده شده است یک چهارم کل تیرها در مدلسازی از لحاظ بار و شکل متقارن در نظر گرفته شده است. نتایج بدست آمده از مطالعه عددی توافق خوب با گزارشات آزمایشگاهی منتشر شده توسط تام نوریس و همکاران (1997) را نشان میدهد الگوهای ترک در تیرها نیز ارائه شده است.

اینک شما با جستجوی مقاله تجزيه و تحليل تيرهاي بتن آرمه برشي تقويت شده با استفاده از الياف کربن وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله تجزيه و تحليل تيرهاي بتن آرمه برشي تقويت شده با استفاده از الياف کربن شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله تجزيه و تحليل تيرهاي بتن آرمه برشي تقويت شده با استفاده از الياف کربن