مقاله تعيين حاشبه اطمينان براي ارزيابي آسيب پذيري قابهاي بتن مسلح خمشي بر مبناي شاخص ماکزيمم تغيير مکان طبقات

 مقاله تعيين حاشبه اطمينان براي ارزيابي آسيب پذيري قابهاي بتن مسلح خمشي بر مبناي شاخص ماکزيمم تغيير مکان طبقات

… دانلود …

مقاله تعيين حاشبه اطمينان براي ارزيابي آسيب پذيري قابهاي بتن مسلح خمشي بر مبناي شاخص ماکزيمم تغيير مکان طبقات دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله تعيين حاشبه اطمينان براي ارزيابي آسيب پذيري قابهاي بتن مسلح خمشي بر مبناي شاخص ماکزيمم تغيير مکان طبقات کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله تعيين حاشبه اطمينان براي ارزيابي آسيب پذيري قابهاي بتن مسلح خمشي بر مبناي شاخص ماکزيمم تغيير مکان طبقات،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله تعيين حاشبه اطمينان براي ارزيابي آسيب پذيري قابهاي بتن مسلح خمشي بر مبناي شاخص ماکزيمم تغيير مکان طبقات :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: نخستین کنفرانس بین المللی تکنولوژی بتن

تعداد صفحات: 8

نویسنده(ها):

مهدی نیکو – کارشناسی ارشد مهندسی عمران – سازه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
پنام زرفام – دانشجوی دکتری سازه – زلزله، دانشگاه صنعتی شریف تهران

چکیده:

در ارزیابی آسیب پذیری سازه های بتنی نحوه برخورد مناسب با پدیده زلزله و پیش بینی صحیح و دقیق اثرات آن برسازه از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد. یکی از روشهای ارزیابی خسارتدر سازه های بتنی استفاده از توابع توزیع آماری می باشد. توابع توزیع آماری را می توان برای شاخص های مختلفی مانند آسیب کل قاب، ماکزیمم تغییر مکان طبقات و ماکزیمم Drift طبقات تعریف نمود. شدت، محتوای فرکانسی و شتاب ( که وابسته به زمان است) در هر رکورد زمین لرزه جزء پارامترهایی می باشند که برروی آسیب پذیری و توابع توزیع آماری حاصل از آن تاثیر زیادی می گذارند. در این مقاله برای ارزیابی آسیب پذیری قابهای بتنی خمشی از شاخص ماکزیمم تغییر مکان طبقات در آن استفاده شده است به این منظور یک قاب بتنی خمشی 4 طبقه 4دهانه که بارگذاری آن مطابق ضوابط مندرج در آیین نامه ساختمان ها در برابر زلزله (استاندارد 2800 – ویرایش سوم) می باشد انتخاب و طراحی شده است. قابل تحت سی رکورد از شتاب 15gتا 01g در نرم افزار IDARC(ver6.0) تحلیل دینامیکی غیرخطی شده و میزان ماکزیمم تغییر مکان طبقات قابل در هر رکورد و در هرشتاب محاسبه می گردد. در ادامه به معرفی آزمونKolmogorov-Smirnov پرداخته و سپس با استفاده از این آزمون در نرم افزار Spss ، توزیع آماری مناسب را برای داده های استخراج شده تعیین می کنیم. در پایان با استفاده از قضیه حد مرکزی، برای پارامترهای میانگین و انحراف معیار در توزیع مورد نظر یک فاصله اطمینان 95 درصدی تعیین می کنیم. برای تعیین اعتبار توابع و فاصله و اطمینان به دست آمده نتایج را برای رکورد ایرانی طبس مرد آزمایش قرار می دهیم با توجه به آزمون Kolmogorov-Smirnov ، بهترین توزیع از بین توابع آماری برای شاخص ماکزیمم تغییر مکان طبقات در قابل بتنی خمشی 4 طبقه 4 دهانه در یک رکورد ثابت از شتاب 01g تا 15g توزیع لگ – نرمال می باشد. با توجه به فاصله اطمینان به دست آمده در هر رکورد دلخواه پارامترهای میانگین و انحراف معیار توزیع لگ – نرمال به احتمال 95 درصد در بازه ذکر شده می باشند.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله تعيين حاشبه اطمينان براي ارزيابي آسيب پذيري قابهاي بتن مسلح خمشي بر مبناي شاخص ماکزيمم تغيير مکان طبقات وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله تعيين حاشبه اطمينان براي ارزيابي آسيب پذيري قابهاي بتن مسلح خمشي بر مبناي شاخص ماکزيمم تغيير مکان طبقات شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله تعيين حاشبه اطمينان براي ارزيابي آسيب پذيري قابهاي بتن مسلح خمشي بر مبناي شاخص ماکزيمم تغيير مکان طبقات