مقاله ديوارهاي پيش ساخته ساختماني از کامپوزيت هاي معدني

 مقاله ديوارهاي پيش ساخته ساختماني از کامپوزيت هاي معدني

… دانلود …

مقاله ديوارهاي پيش ساخته ساختماني از کامپوزيت هاي معدني دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله ديوارهاي پيش ساخته ساختماني از کامپوزيت هاي معدني کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله ديوارهاي پيش ساخته ساختماني از کامپوزيت هاي معدني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله ديوارهاي پيش ساخته ساختماني از کامپوزيت هاي معدني :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: نخستین کنفرانس بین المللی تکنولوژی بتن

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

سیدرضا آیت اللهی – کارشناس ارشد عمران سازه – دانشگاه یزد
وحید مطهری نیا – دانشجوی عمران، دانشگاه جامع علمی کاربردی

چکیده:

ایران بعنوان دارنده بالاترین منابع گچ معدنی درجهان، استفاده استراتژیک از این ماده طبیعی را با تکنولوژی و فناوری بالایی آغاز نموده است و در تلاش است از این گزار، مصرف سنتی آنرا کاهش داده و وبهره وری محصول را تا حدممکن افزایش دهد. خواص کاربردی گچ مانند استحصال آسان، هزینه کم استخراج، ارزان بودن و وجود آن در سراسر کشور از جمله دلایل انتخاب آن بعنوان ماده پایه این کامپوزیت می باشد. در این نوع از کامپوزیت معدنی، خواص ضعیف گچ (شکنندگی، ضعف مقابل رطوبت، مقاومت فشاری و خمشی پایین) اصلاح شده و با استفاده از ترکیبات کربنات و پایه رسی به علاوه الیاف، مقاومت فشاری و کششی بسیار بالایی را به ترکیبات اولیه آن می افزایند تا حدی که ضمت پایین آوردن فوق العاده وزن مخصوص محصول، مقاومت کششی و فشاری ان را نیز تا حد دیوارهای بتونی افزایش می دهد این محصول در عین آکوستیک بودن، در برابر زلزله نیز بسیار مقاوم بوده و با توجه به سایر مشخصات عالی آن (همچون وزن سبک و توان خمشی و کششی بالا) در صورت تخریب در زلزله، به هیچ عنوان منجر به آسیب جانی نمی شود. دیوارهای پیش ساخته کامپوزیت ضمن قیمت بسیار مناسب آن نسبت به سایر مصالح ساختمانی، از سرعت اجرایی بسیار بالایی نیز برخوردار است تا حدی که دریک شیفت کاری 8 سااعته با 3 کارگر میتوان 108 متر مربع آنرا نصب نمود و بصورت تمام شده تحویل داد. در این مقاله ضمن معرفی دیوارهای فوق الذکر، به اثرات مثبت و منفی استفاده از این دیوارها، روشهای تولید، انواع روشهای اجرا، جزئیات اجرایی اشاره و همچنین نمونه هایی از پروژه های اجرا شده در ایران مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله ديوارهاي پيش ساخته ساختماني از کامپوزيت هاي معدني وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله ديوارهاي پيش ساخته ساختماني از کامپوزيت هاي معدني شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله ديوارهاي پيش ساخته ساختماني از کامپوزيت هاي معدني