مقاله جايگاه اصلاح الگوي مصرف در تصميم گيري هاي اقتصادي با رويکردي به توسعه اقتصادي

 مقاله جايگاه اصلاح الگوي مصرف در تصميم گيري هاي اقتصادي با رويکردي به توسعه اقتصادي

… دانلود …

مقاله جايگاه اصلاح الگوي مصرف در تصميم گيري هاي اقتصادي با رويکردي به توسعه اقتصادي دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله جايگاه اصلاح الگوي مصرف در تصميم گيري هاي اقتصادي با رويکردي به توسعه اقتصادي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله جايگاه اصلاح الگوي مصرف در تصميم گيري هاي اقتصادي با رويکردي به توسعه اقتصادي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله جايگاه اصلاح الگوي مصرف در تصميم گيري هاي اقتصادي با رويکردي به توسعه اقتصادي :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: همایش ملی تبیین علمی اصلاح الگوی مصرف

تعداد صفحات: 7

نویسنده(ها):

سید وحید جبار زاده – عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل

چکیده:

ارائه الگوی صحیح و اصلاح الگوی موجود مصرف به معنای حفظ تقویت، سازماندهی ظرفیتها و امکانات بی‌پایان کشوری است که می‌خواهد در دوره معاصر، تمدن اسلامی را بازسازی و جامعه نمونه‌ای را برای ارائه به دیگر جوامع معرفی کند.
سالهای بسیاری است که از مصرف بی‌رویه انرژی، مواد غذایی، کاهش بهره‌وری و; سخن به میان می‌آید. ولی با وجود پاره‌ای از برنامه‌ریزی‌ها، مقوله مهم اصلاح الگوی مصرف جدی گرفته نشده است. اما به نظر می‌رسد امسال با نامگذاری سال 1388 به عنوان سال اصلاح الگوی مصرف از سوی مقام معظم انقلاب و تاکیدی که در این ارتباط شده است عزمی جدی در تمامی بخش‌ها برای اصلاح الگوی مصرف به وجود می‌آید.
در مقاله حاضر با هدف معرفی اصلاح الگوی مصرف به عنوان راهکاری برای توسعه اقتصادی به موضوعاتی از قبیل: وضعیت ایران در الگوی مصرف جهانی، چگونگی اصلاح الگوی مصرف، ضرورت رشد و توسعه اقتصادی در قرآن و اصلاح الگوی مصرف در دستگاه‌های دولتی اقدام شده است. در پایان مقاله راهکارهایی برای اصلاح الگوی مصرف جهت دستیابی به توسعه اقتصادی ارائه و موارد مذکور جمع‌بندی و نتیجه‌گیری شده است.

اینک شما با جستجوی مقاله جايگاه اصلاح الگوي مصرف در تصميم گيري هاي اقتصادي با رويکردي به توسعه اقتصادي وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله جايگاه اصلاح الگوي مصرف در تصميم گيري هاي اقتصادي با رويکردي به توسعه اقتصادي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله جايگاه اصلاح الگوي مصرف در تصميم گيري هاي اقتصادي با رويکردي به توسعه اقتصادي