مقاله بررسي تحمل ارقام کلزا به تنش کم آبي

 مقاله بررسي تحمل ارقام کلزا به تنش کم آبي

… دانلود …

مقاله بررسي تحمل ارقام کلزا به تنش کم آبي دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي تحمل ارقام کلزا به تنش کم آبي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي تحمل ارقام کلزا به تنش کم آبي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي تحمل ارقام کلزا به تنش کم آبي :

سال انتشار: 1388

محل انتشار: اولین همایش ملی اصلاح الگوی مصرف با محوریت منابع طبیعی، کشاورزی و دامپزشکی

تعداد صفحات: 9

نویسنده(ها):

رضا خوش نظر پرشکوهی –

چکیده:

به منظور بررسی عکس العمل ارقام کلزا در شرایط تنش کم آبی، بهصورت طرح کرتهای خرد شده در قالب بلوکهای کامل تصادفی با چهار تکرار طی دو سال زارعی در ایستگاه تحقیقات اسماعیل آباد قزوین به اجرا درآمد. تیمارهای آزمایشی عبارت بودند از : دور ابیاری (I) به عنوان عامل اصلی در سه سطح شامل آبیاری پس از 50 ، 100 و 150 میلی متر تبخیر از تشتک کلاس A، رقم (V) به عنوان عامل فرعی در شش سطح شامل زرفام، SLM046, . Okapi8 Orient ,Opera ,Licord.در این تحقیق از کلیه مراحل فنولوژیکی گیاه یادداشت برداری به عمل آمد.

از حضور شما عزیزان در سایت بسیار خوشحالیم و آرزو داریم محصولات ما رضایت شما را فراهم آورد
اینک شما با جستجوی مقاله بررسي تحمل ارقام کلزا به تنش کم آبي وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي تحمل ارقام کلزا به تنش کم آبي شده اید.
توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي تحمل ارقام کلزا به تنش کم آبي