مقاله بررسي اثرات مخرب ناشي از نانو تکنولوژي بر محيط زيست

 مقاله بررسي  اثرات مخرب ناشي از نانو تکنولوژي بر محيط زيست

… دانلود …

مقاله بررسي اثرات مخرب ناشي از نانو تکنولوژي بر محيط زيست دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي اثرات مخرب ناشي از نانو تکنولوژي بر محيط زيست کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي اثرات مخرب ناشي از نانو تکنولوژي بر محيط زيست،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي اثرات مخرب ناشي از نانو تکنولوژي بر محيط زيست :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: دومین همایش تخصصی مهندسی محیط زیست

تعداد صفحات: 5

نویسنده(ها):

کاوه طالبی –

چکیده:

رابطه بین علوم و تکنولوژی های جدید با محیط زیست بسیار پیچیده می باشد. تکنولوژی های مختلف- از انواع ساده تا پیچیده-سهمی در اثرات مخرب زیست محیطی دارا می باشند. از سوی دیگر، تکنولوژی های جدید نسبت به انواع قدیمی تر، اغلب پاک تر و ایمن تر بوده و حتی ممکن است روشهایی را برای بازسازی آسیب های زیست محیطی موجود از قبل پیشنهاد نمایند. این دو دیدگاه برای نانو تکنولوژی نیز مطرح می گردد و گذشته از این که نانوتکنولوژی باید بانی ایجاد روش های جدید زیست محیطی و بهبود انواع موجود باشد، می تواند باعث وارد آمدن آسیب هایی نظیر ایجاد انواعسم های جدید و توزیع تصادفی نانو ذرات و نانو مواد در اکوسیستم شود که تمامی این موارد باعث بروز نتایجی پیش بینی نشده می گردد. لذا همزمان با رشد روز افزون نانو تکنولوژی،باید خطرات احتمالی ناشی از نانو مواد و نانوتکنولوژی پیش بینی شده و راه حل های لازم جهت مقابله با آن مشخص شود.

پژوهشگر گرامی فایل کامل مقاله بررسي اثرات مخرب ناشي از نانو تکنولوژي بر محيط زيست با تنظیمات کامل و دقیق آماده مطالعه و بررسی شما می باشد شما با دانلود فایل مقاله بررسي اثرات مخرب ناشي از نانو تکنولوژي بر محيط زيست دیگر نیاز به ویرایش اساسی در داخل فایل را ندارید برای مشاهده بخشی از متن فایل بر روی دکمه “توضیحات بیشتر ” در پایین این متن کلیک کنید.