مقاله بررسي خواص و ريزساختار نانوکامپوزيت سه تايي بر پاية PET/EPDM/Organoclay

 مقاله بررسي خواص و ريزساختار نانوکامپوزيت سه تايي بر پاية PET/EPDM/Organoclay

… دانلود …

مقاله بررسي خواص و ريزساختار نانوکامپوزيت سه تايي بر پاية PET/EPDM/Organoclay دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله بررسي خواص و ريزساختار نانوکامپوزيت سه تايي بر پاية PET/EPDM/Organoclay کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله بررسي خواص و ريزساختار نانوکامپوزيت سه تايي بر پاية PET/EPDM/Organoclay،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله بررسي خواص و ريزساختار نانوکامپوزيت سه تايي بر پاية PET/EPDM/Organoclay :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: اولین کنفرانس پتروشیمی ایران

تعداد صفحات: 12

نویسنده(ها):

مرادعلی خطیبی – دانشگاه صنعتی امیرکبیر – دانشکده پلیمر
احمد عارف آذر – دانشگاه صنعتی امیرکبیر – دانشکده پلیمر
مسعود اسفنده – پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران
حسین نازکدست – دانشگاه صنعتی امیرکبیر – دانشکده پلیمر

چکیده:

پلی اتیلن ترفتالات (PET) یکی از ترموپلاستیک های مهندسی هست که خواص مفیدی مانند سرعت بالای کریستالیزاسیون، مقاومت شیمیایی خوب، پایداری حرارتی بالا و خواص جریان پذیری بسیار عالی دارد . تلاش زیادی برای بالابردن چقرمگی و مقاومت ضربه ای این ترموپلاستیک به وسیله آلیاژ کردن با یک لاستیک انجام گرفته است . در این کار تحقیقاتی برای چقرمه کردن PET از الاستومر EPDM به همراه سازگار کننده استفاده شده است و در نهایت از سیستم خاک رس اصلاح شده برای تقویت پاره ای از خواص استفاده شده است . در این کار پژوهشی خواص و ریز ساختار سیستم نانوکامپوزیت سه تایی به وجود آمده مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته است . تصاویر SEM اثر سازگارکننده را روی آلیاژ به خوبی نشان می دهد . تصاویر TEM نوع ساختار بهوجود آمده را نشان می دهد . نکته قابل توجه اینکه بر خلاف انتظار و به دلیل تشکیل ساختار به وجود آمده مقاومت ضربه ای با افزودن Organoclay به صورت قابل توجهی افزایش می یابد .

اینک شما با جستجوی مقاله بررسي خواص و ريزساختار نانوکامپوزيت سه تايي بر پاية PET/EPDM/Organoclay وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله بررسي خواص و ريزساختار نانوکامپوزيت سه تايي بر پاية PET/EPDM/Organoclay شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله بررسي خواص و ريزساختار نانوکامپوزيت سه تايي بر پاية PET/EPDM/Organoclay