مقاله شبيه سازي فرم دهي ورق فلزي به روش قالب چند نقطه اي

 مقاله شبيه سازي فرم دهي ورق فلزي به روش قالب چند نقطه اي

… دانلود …

مقاله شبيه سازي فرم دهي ورق فلزي به روش قالب چند نقطه اي دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد مقاله شبيه سازي فرم دهي ورق فلزي به روش قالب چند نقطه اي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي مقاله شبيه سازي فرم دهي ورق فلزي به روش قالب چند نقطه اي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن مقاله شبيه سازي فرم دهي ورق فلزي به روش قالب چند نقطه اي :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: شانزدهمین کنفرانس سالانه مهندسی مکانیک

تعداد صفحات: 5

نویسنده(ها):

عباس وفائی صفت – دانشیار – دانشگاه امام حسین ( ع )- دانشکده فنی – گروه مکانیک
تورج زینالیان – دانشجوی کارشناسی ارشد – دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران

چکیده:

فرم دهی به روش چند نقطه ای 1 روش فرم دهی ورقهای فلزی با قالب انعطاف پذیر است . این روش خصوصا برای فرم دهی سه بعدی ورقهای خیلی بزرگ و متنوع که برای نمونه های اولیه تولید می شوند مناسب است . در این مقاله، نتایج شبیه سازی فرم دهی ورق بوسیله این روش توسط نرم افزار LSDYNA ارائه شده و تاثیر پارامترهای مختلف مانند قطر پین، و ضخامت ورق مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است . نتایج شبیه سازی نشان از قابلیت بالای این روش در شکل دهی قطعات با دقت مناسب دارد . جهت ارزیابی نتایج شبیه سازی، قالب چند نقطه ای برای یک قطعه نمونه ساخته شده است . نتایج بدست آمده از شبیه سازی با نتایج بدست آمده از قالب ساخته شده مطابقت دارد .

اینک شما با جستجوی مقاله شبيه سازي فرم دهي ورق فلزي به روش قالب چند نقطه اي وارد صفحه فروش فایل دانلودی مقاله شبيه سازي فرم دهي ورق فلزي به روش قالب چند نقطه اي شده اید.

توضیحات کامل و اطلاع از ریز مطالب این فایل با کلیک روی دکمه ی ادامه ی مطلب

مقاله شبيه سازي فرم دهي ورق فلزي به روش قالب چند نقطه اي